skip to Main Content

REN TAAHHÜT İNŞAAT

Ülkemiz konut sektöründe, kentsel dönüşüm politikaları çok hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Ren Taahhüt bu hızlı kentsel dönüşüm sürecinde insanlara yeni ve mutlu bir yaşam sağlamayı hedef almaktadır. Kullanıcı mutluluğunu temel ilke edinmiş olan Ren Taahhüt, binaların dönüşüm sürecini, çağdaş mimari, sağlamlık, çevre değerlerine saygı ve mutlu bir yaşam prensipleri çerçevesinde ele almaktadır.

Uluslararası otel, avm, villa gibi çeşitli yapı tiplerindeki geçmiş pratiği sayesinde, ülkemiz konut sektörünün daha da ileriye gitmesine yardımcı olmakta ve çağdaş yapı teknolojileri ile üst seviye hizmet kalitesine çıkarmayı hedeflemektedir. Ren Taahhüt, çağdaş mimari vizyonu ile doğru çevrede doğru malzeme kullanımını çok önemsemektedir. Ren Taahhüt inşaat sürecinde, deneyimli teknik ekibi sayesinde sorunsuz, planlanan zamanında teslim ederek kullanıcılara kaliteli yapı hizmeti vermektedir.

REN TAAHHÜT İNŞAAT TİCARİ YAPILAR REFERANSLARI

Natuzzi

Ren Taahhüt İnşaat 2013 yılında Natuzzi markası adına yapılan modern mimari özelliklere sahip olan mobilya showroom binasını Libya/Tripoli’de tamamlamıştır. Proje işvereni Mr. Mohamed Garwi’dir. toplam inşaat alanı: 1016 m2’dir.

Monsoon

Ren Taahhüt İnşaat, 2014 yılında Monsoon Accesorize mağazasını Libya/Tripoli’de tamamlamıştır. Dış cephede giydirme cam cephe sistemleri ile modern mimariye sahiptir. 675 m2 toplam alanı vardır.

Aquapark

Ren Taahhüt İnşaat, 2009 yılında aquapark – eğlence merkezi yapısını Ukrayna/Zaporozhye’de tamamlamıştır. Proje Selin İnşaat ile birlikte yürütülmüştür. Proje dahilinde sosyal donatılar, eğlence merkezi, yönetim blokları şeklinde toplam 1645 m2 büyüklüğündedir. Projede aquapark kısımları 124 ton yapısal çelik olarak tasarlanmıştır.

REN TAAHHÜT İNŞAAT SANAYİ TESİSLERİ REFERANSLARI

Petkim

Petkim’ in inşaai işlerinde çözüm ortağı olarak bir çok projede hizmet veren REN Taahhüt İnşaat, halen Petkim’ in akredite bir inşaat tedarik firması olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Tüpraş

REN Taahhüt İnşaat olarak ANO & Tecnicas Firmaları bünyesinde Tüpraş İlave Hat Piperack projelerinde taahhüt işleri 2013 – 2014 yıllarında yapılmıştır.

Yurt Çimento

Muş Taşoluk mevkiinde yapılan Yurt Çimento fabrikasına ait çelik konstrüksiyon taahhüt işleri Dalteknik Grup bünyesinde 2008 yılında REN Taahhüt İnşaat tarafından tamamlanmıştır.

REN TAAHHÜT İNŞAAT FABRİKA BİNALARI REFERANSLARI

Tren Bakım Hangarları

Cezayirde bulunan Tren Bakım Hangarları projesinde yapısal çelik taahhüt işleri kapsamında YM – INFRARAIL bünyesinde 2010 yılında çalışılmıştır.

Emsaş Lojistik

Tuzla Deri OSB de Emsaş Holding e ait lojistik depo binası REN Taahhüt İnşaat tarafından 2009 yılında tamamlanmıştır.

Tabaksan

Tuzla Deri OSB de Tabaksan A.Ş. ye ait fabrika binası REN Taahhüt İnşaat tarafından 2009 yılında tamamlanmıştır.

ren-taahhut-insaat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top