skip to Main Content

Gaziantep Arazi Alım Satım

Gaziantep’te kısa bir süre öncesine kadar en karlı işlerden biri olarak görülen arazi alım satımı durdu. Bir anda yükselen konut ve arazi fiyatları yatay seviyede seyretmeye başladı ve araziye yatırım yapanlar ellerindeki arazileri satamaz hele geldi.  Elinde arazisi olanlar uzunca bir süre beklemeyi göze alsınlar. Konut sorununa çözüm üretmek için ise belediyelerin bir an önce şehrin içindeki boş alanları imara açması gerekiyor.

Şehrin içinde imara açılması gereken yerler konut ihtiyacına büyük cevaplar verecektir. Otogar kavşağından Gazikent’e kadar olan alan bomboş bekliyor. Artık burası şehrin içidir ve imara açılması gerekmektedir.

Gaziantep pazaryeriHer şeye rağmen Gaziantep, Güneydoğu’nun en gözde şehirlerinden olup taşı toprağı buram buram tarih kokan bir şehrimizdir. Bu şehrimizin ilçeleri de, semtleri de ayrı ayrı güzeldir. Siz de bu güzel şehrimizde  arazilerimizden satın almak isterseniz en uygun teklif ve satışları sunan sahibiantepte .com sitemizi ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz . En karlı yatırıma yönelik aynı zaman  bağ evi olarak kullanılabilecek tüm Gaziantep Satılık Araziler incelemeniz için sizi bekliyor. bu hangi ilçede hangi semte olursa olsun ister aktoprak ister Gaziantep Nizip satılık arazisiz yeter ki arazi sahibi olmak isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top