skip to Main Content

SABİHA GÖKÇEN ARAÇ KİRALAMA İÇİN NEREYİ ARAMAM GEREKİR?

Sabiha Gökçen havalimanına hoş geldiniz! Belki yurt dışı tatilinden döndünüz, belki de İstanbul’a kısa süreli bir tatil için iniş yaptınız. Kalacağınız bir yerinizi ayarladıktan sonra İstanbul’un en güzide yerlerini ziyaret etmek için bir araca ihtiyacınız var. Eşiniz ya da dostunuzdan böyle bir imkana sahip değilseniz, araç kiralayarak dilediğiniz yerleri rahatlıkla gezebilirsiniz. Üstelik işlemlerinizi online şekilde halletmeniz de mümkün. Adorenty edindiği tecrübelerle oluşturduğu kaliteyi müşterilerine daha iyi hizmet vererek devam ettiriyor. Sizin ihtiyacınız olan en iyi ve en uygun fiyatlara sahip araçları Sabiha Gökçen Havalimanına kadar getiriyor. Aracınızı kredi kartınızla yapacağınız ön ödemeyle teslim alarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

 

Adorenty.com’a girerek Sabiha Gökçen araç kiralama iletişimbölümünden arayarak ulaşabilirsiniz. Havalimanına iniş yaptıysanız ve acil olarak araca ihtiyacınız varsa Adorenty, kiraladığınız aracı en hızlı şekilde ayağınıza getiriyor. Adorenty.com üzerinden size uygun araçları bulabilmenizde mümkün. Ana sayfada bulunan ekrana ihtiyacınız olan zaman aralığını belirttikten sonra aracınızı seçin. Ve sizin için müsait olan araçlar arasından beğendiğinizi seçerek talebinizi gerçekleştirin. Talebinizi gerçekleştirdikten kısa bir süre sonra Havalimanına kadar gelen aracınızı teslim alabilmeniz için, sürücü belgenizin yanında bulunması gerekiyor. Aksi takdirde aracı almanız söz konusu olmayacaktır. Sürücü belgesini yetkili kişiye gösterdikten sonra kredi kartınızla ön ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Aracı sizden başka bir kişinin daha kullanması söz konusu olacaksa yetkili kişiyi mutlaka bilgilendirmelisiniz.

 

Gerekli işlemleri yaptıktan sonra, aracınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aracınızın sigorta ve kasko güvencesi altında olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu sizin için daha rahat kullanma imkanı sağlayacaktır. Böylece herhangi bir kaza olduğundan hiç bir şekilde kaza masrafınız olmayacaktır. Sabiha Gökçen araç kiralama firmaları arasından en çok tercih edilenlerden biri olan Adorenty, kaza yapma durumunuzda sizin can güvenliğinizde sigorta altına alıyor. Böylece başınıza herhangi bir şey geldiğinde masraflarınızda Adorenty güvencesi altında karşılanmaktadır. Aracınızı kullandığınız zaman içerisinde arıza olması halinde, yeni araç size 24 saat içerisinde tedarik edilerek kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanır. Ve hiç bir şekilde ücret talep edilmez.

 

Araç tercihleri arasında Adorenty’nin fiyat karşılaştırmalarını İstanbul rent a car fiyatları ile karşılaştırabilirsiniz. Bütçenize uygun olan araçlar içerisinde ister lüks olanları, isterseniz de konforlu olanları tercih edebilirsiniz. Özel günlerinizde lüks araçlar sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Bunun yanı sıra sadece gezmek amaçlı araç kiralamak istiyorsanız, gayet konforlu e uygun fiyatlı araçları Sabiha Gökçen’e kadar getirtebilirsiniz. Yanınızda sürücü belgenizi ve kredi kartınızı bulundurmanız yeterlidir.

 

Aracı kiraladığınızda hiçbir şekilde bölge sınırlaması yoktur. İstanbul’un neresi olursa olsun, aracınızı rahat bir şekilde istediğiniz götürebilirsiniz. Aklınıza takılan her konu hakkında iletişim bilgilerinden irtibata geçerek Adorenty’den merak ettiğiniz soruların cevabını alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top