skip to Main Content

Tasarım mobilyalar Modalife’da

Modalife mobilya yaklaşık 20 yıl önce tek bir mağaza ile markalaşma yolculuğuna başlamıştır.Şu an ise 150 adet şubesi. 20 adet lojistik deposu , 2 fabrikası ve binlerce çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Oturma grubu, yatak odası takımı, kanepe takımları ve oturma grupları ile bugün binlerce ailenin evinde Modalife mobilyaları kullanılmaktadır. Modalife Mobilya, bilgisayar ve yazılım teknolojilerini kullanarak günümüz moda anlayışını müşterilerine kaliteli, sağlam ve uygun fiyatlarla sunma amacını taşımaktadır. Geniş ürün yelpazesini, modern tasarımlarla sadeliği birleştirerek oluşturan Modalife, müşteri memnuniyetini en üst sıralara koyarak bunu başarmış bir markadır.

Fiyat politikasını ucuz ürün üretmek üzerine değil, kaliteli mobilyaları uygun fiyata üretmek üzerine  kuran Modalife aynı kalitedeki ürünlerini daha uygun fiyata satmak için ürün kalitesini değil, üretim ve dağıtım maliyetlerini düşürmüştür. Böylelikle ürettiği ürünleri çok daha uygun fiyata ama kalitesinden ödün vermeyerek müşteri ile buluşturmaktadır. Üretilen ürünlerin hepsi, tek tek güvenlik ve sağlamlık kontrollerinden geçmektedir. Ürünlerin üretildiği fabrikadan, evinize montaja gelen ekiplere kadar, bütün personeller Modalife bünyesinde çalışmaktadır.Bu sayede üretimden teslimata kadar tüm süreci kendi bünyesinde yürütmektedir. Tasarımlarıyla da fark yaratan Modalife, bünyesinde çalışan çok sayıda tasarımcı ile ürünlerin hem görsel olarak şık durmasını sağlamak hem de ergonomik bir yapıya sahip olması için çeşitli teknolojiler üreten mühendisler ile birlikte çalışmaktadır. Yatak odası, oturma odası, kanepe grupları, aksesuarlar, koltuk takımı gibi mobilya çeşitlerini günümüz moda anlayışı ve klasik tarzı birleştirerek geniş bir yelpazede sunan Modalife, ürünlerini kalitesi dışında tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Satın almak istediğiniz ürünleri tek tek ya da paketler halinde alabilme seçeneği sunan Modalife, yaptığı kampanyalar ile ürünlerini müşterileri ile daha uygun fiyata buluşturma imkanını sunuyor. Bütün bu kampanyaların en önemlisi olan ve yeni taşınacağınız evin bütün ihtiyaçlarını tek bir pakette bulabileceğiniz düğün paketi ile alacağınız bütün ürünleri çok daha uygun bir fiyata ve bir kerede alma fırsatı sunan Modalife, aldığınız ürünleri aynı gün kargoya vererek evinize en kısa sürede ulaşmasını sağlıyor.  Aldığınız ürünlerin nakliyesi için sizden hiçbir ek ücret talep etmemekle birlikte ürünlerin montajını da evinizde profesyonel bir ekiple sağlamaktadır. Koltuk takımlarından evinizi süsleyecek aksesuarlara kadar her ürüne aynı özen gösterilmekte, satış öncesi sağlamlık testi uygulanan ürünleri satış sonrasında da iki yıl garanti altına almaktadır.

Mobilya sektöründe uzun yıllardır adından söz ettiren ve bu gelişmeyi büyük bir hızla ilerleten Modalife mobilya, ürünlerinin kaliteli ve uygun fiyata satılması dışında müşteri memnuniyeti, ürünlerin tasarım ürünler olmasıyla da piyasada yer edinmiş bir şirket. En yakın Modalife mağazasına uğrayarak sizin için en doğru tercihi bulabilirsiniz.

 

Bir kişi yorum başlatmış. Sen de yaz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top