skip to Main Content

✔️ Stajyer Mimar İş İlanları

stajyer iş ilanı

İnsanlık tarihinin başından beri insanlar içinde yaşamak, çalışmak ve yüzlerce başka sebep için binalar inşa etmişlerdir. Bu nedenle mimarlık tarihin en eski mesleklerinden biridir. Günümüzde inşaat sektörü birbirinden estetik binalar ve ufukta yükselen gökdelenlerin oluşturduğu şehir silüetleri ile en gelişmiş iş alanlarından biri. Bu alanda çalışmak isteyen mimarlar kariyerlerine stajyer olarak başlayabilirler. Türkiye’nin dört bir yanında mimarlık fakültelerinden mezun olanlar stajyer mimar iş ilanlarını inceleyerek kariyerlerine güzel bir başlangıç yapmak istiyor. Sizde İsinolsun.com üzerinden yayınlanan stajyer mimarlık ilanlarına bakarak çalışmak istediğiniz firmalarda ve konumlarda kendinize bir stajyer pozisyonu bularak hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. 

Stajyer Mimar İş İlanlarından Kendine En Uygun Olanı İsinolsun.com İle Bul

İsinolsun.com üzerinden Stajyer mimar eleman ilanlarını inceleyerek kariyerinize hemen start verebilirsiniz. İsinolsun.com’u kullanmak ücretsizdir. Sisteme kayıt olduktan sonra profilinizi oluşturmanız gerekir. Profilinize kişisel bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi, eğitiminizi, yeteneklerinizi ve varsa deneyimlerinizi girerek işverenlerin sizi tanımasını sağlayabilirsiniz. Stajyer mimarlardan beklenen bir takım özelliklere sahip olduğunuzu göstererek işverenlerin sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Her zaman çalışmayı istediğiniz firmalara başvurabilir, bu firmaların çalışan sayısı gibi özelliklerini ve sağladıkları sosyal hakları görüntüleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ilanları kaydederek istediğiniz zaman başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.  

Stajyer Mimar İş İlanlarına Başvuru Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Stajyer mimar ilanlarına başvurmadan önce firmanın istediği eğitim ve yetenekleri karşıladığınızdan emin olmalısınız. Stajyer mimarların yüksek eğitim kurumlarında mimarlık eğitimi almış olmaları beklenir. Ancak her inşaat ve mimarlık firması ev, iş yeri, çiftlik vb gibi değişik alanlarda faaliyet gösterir ve uzmanlaşır. Kimi firmalar sahada faaliyet gösterirken kimileri sadece ofiste çalışarak sahadan uzak durmayı tercih eder. Bu nedenle stajyer pozisyonunda çalışacağınız alanda uzmanlaşıp uzmanlaşmamak istediğinizi ve hangi konuda deneyim kazanmak istediğinizi iyice tartmanız kariyeriniz geri kalanı için önem taşır. Stajyer mimarlardan beklenen başka becerileri de vardır. Autocad, 3DMax gibi programları kullanabilmeleri firmalar tarafından talep edilebilir. Bazı firmalar ise bu konuda kendileri eğitim verip öğretmeyi tercih eder.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top