skip to Main Content

Tarih ile İç İçe Foça Butik Otelleri

Foça Türkiye’nin önemli tatil beldeleri arasındadır. Kişiler bu tarz yerlere gittikleri zaman genelde şehrin gürültüsünden ve betonlaşmış yapısından uzakta dingin bir tatil yapma gereksinimi duymakta bu durumu özlemektedirler. Foça Butik Otel ve Otelleriyle de kişilerin tercihleri arasındadır. Butik oteller mistik yapısı ve kentin tarihi değerlerini bozmayacak şekilde tasarlanmıştır. Tarih ile iç içe Foça butik otelleri de sizin tercihiniz arasında olabilir. Butik otelleri tercih etmeniz için 5 neden sıralanırsa şunları dile getirmek mümkün olacaktır.

Antika bir ortamda dinlenme fırsatı

Foça da butik otellerin içerisinde rahat bir tatil geçirebilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Butik oteller tarihe ayak uyduran dokusuyla kişilere farklı bir huzur vermektedir. Küçük fazla modern olmayan ve resmiyetten uzak oldukça sıcak ve samimi bir atmosferde rahat bir şekilde dinlenme imkanı yakalayabilirsiniz.

Tasarımlarıyla etkileyen Foça Butik Otelleri

Butik oteller iç dizaynları ve tasarımlarıyla gelen kişilere mistik bir hava sağlamaktadır. İç dekorasyonlarında genelde tarihi kalıntı ve antika ürünleri değerlendirmektedirler. Otellerin iç duvarlarında sarı taş duvarlar tasarım olarak sunulmaktadır. Hiçbir şekilde boya malzemesi gerektirmeyen bu taşlar aynı zamanda sağlık açısından da oldukça elverişlidir.

Yöneticilere her an ulaşım

Butik otellerin en önemli özelliklerinden birisi de yönetenlerine ulaşım imkanının kolay olmasıdır. Özellikle sahibi tarafından işletilen otellerde samimiyet ve müşteri memnuniyetinin oluşması için sağlam temeller atılmaktadır. Kendine has ve özgü tasarımlarıyla butik oteller bir çok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Bu otellerden olan otel 1887 de yıllardır deneyimlerini müşterilerine aktarmaktadır. Ayrıca eski binasında modern çizgiler ile müşterilerini rahat ettirebilmek için tüm teknoloji ve olanaklar bir arada sunulmuştur.

Otel atmosferinden uzak bir konaklama

Otel atmosferinden uzakta ve otel çizgisinde hizmet veren nadide kuruluşlar arasındadır. Sıcak samimi ancak bir otelinde tüm özelliklerini içinde barındıran bir yapı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Bu yüzden rahat edebilmek amacıyla kişiler butik otellerde kalmayı tercih etmektedir. Özellikle Foça gibi tatil köylerinde butik otellere sık sık rastlamak mümkün olmaktadır. Bu yörelerin doğal güzelliklerini bozmamak adına mimaride bu oteller tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top