skip to Main Content

✔️ Tarot Falı Nedir? Ücretsiz Tarot Falı Baktırma

Tarot toplamda 78 ayrı karttan oluşan ve kişinin yaşantısını okumaya yardımcı olan bir fal imkanıdır. Bu kartlar içerisinde 56 tanesi minör, 22 tanesi ise arkana majör olarak adlandırılır. Tarot falı bakmaya yardımcı olan kartlar iskambil bakmaya yardımcı olan kartlara ilham olmuştur. Doğru bir şekilde bakılan tarot falı ile birlikte kişiler aradıkları bütün soruların cevaplarını bulabilirler. İlerleyen teknolojik imkanlar sayesinde kişiler online olarak fal baktırabilir ve birkaç dakika içerisinde tarot falı sonucunu öğrenebilirler.

Tek kart, üç kart ve başka birçok farklı seçenek ile birlikte tarot kartlarının anlamlarına göre fal bakılır. Her kartın farklı bir anlamı bulunur. Geçmiş, günümüz ve gelecek hakkında bilgi edinmek kartlara bakarak mümkün olabilmektedir. Tarot falına baktırmak isteyen kişiler tercih ettikleri fal yöntemini sitemizden seçebilir ve kolay bir şekilde seçtikleri kartları yorumlatabilirler.

Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Tarot falı nasıl bakılır sorusuna cevap olarak geçmişine bakmak gereklidir. Tarotun tarihi 1500’lü senelere dayanmaktadır. Kişilerin yaşamı hakkında kolay bilgi edinebilmek amacı ile kullanılan tarot en etkili kehanet yollarından birisidir. Yüzyıllardır tarot falı bakmak insan yaşamında yer almıştır ve sadece ufak tefek değişikliklere uğramıştır. Bazı zaman dilimleri içerisinde insanlar, tarot falına baktırarak kendilerine destek alırlar. Toplamda 78 kart ile bakılan tarot falı günümüzde de hala popülerliğini korumaktadır.

  • Üç Kart ve Tek Kart Açılımı

Üç kart ve tek kart açılımının da yapıldığı tarot falı için başka birçok farklı yöntem de bulunmaktadır. Arkana kartları olarak isimlendirilen kartlar ismini Latinceden alır. Arcanus olarak adlandırılan bu kartlar gizli tutmak manasını taşır.

Sitemiz üzerinden tarot falınıza baktırabilir ve yaşantınız hakkındaki en doğru sonuçları öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz kartlar ile bir sonuç elde edebilir ve kartlarınızın yorumu ile hayatınızın her noktası hakkındaki en doğru tahminleri öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Tarot Falı Baktırma

Ücretsiz tarot falı için sitemizi tercih edebilir ve alanında uzman kişilere fal baktırabilirsiniz. Geçmiş yaşamınız ve geleceğiniz hakkındaki en doğru tahminleri öğrenebilir, tarot kartlarının gücünden faydalanabilirsiniz. Üç kart açılımı tarot falı bakma yöntemlerinin en eskisi olarak yer almaktadır. Kartlar açılış sırası baz alınarak yorumlanır ve kişinin hayatı hakkında yorum yapılır. Kişinin yaşamındaki sorunları ve güzel olaylar hakkında ipucu verir. Geçmiş, günümüz ve gelecek olarak üç kart seçilen bu yöntemde her kart farklı bir anlam taşır. Geçmiş kartı kişinin hayatında yaşadığı olaylardan çıkartılan sonuçları paylaşır. Günümüz kartı ise kişinin yaşamında anlık olarak olan olumsuz ve olumlu yönleri açıklamaya yardımcı olur. Geleceği ifade eden kartlar ise gelecekte kişiyi bekleyen durumlar hakkında ipucu vermektedir. Kişiler sitemizden aşk ve üç kart açılımlarını yaptırabilir, gelecekleri hakkında bilgi öğrenebilirler.

Kaynak: https://www.tarotfali.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top