skip to Main Content

Tatil Kararı Bir Gecede Verilir ve Bavul Toplanır. Ben Kaçar :)

Geceleri blog yazan biri olarak birçok yazar ile aynı alışkanlıklara sahip olduğumu düşünüyorum. Biraz daha ayakta kalmak için bir kahve daha içerken bir anda uzaklara gideriz değil mi? Sadece yazarlar değil; home ofis çalışanlar ya da yıl boyu yorulanlar bu duruma alışık olmalı.

Mesela şu sıralar Amsterdam turları araştırmaya başladım bile 🙂 Hatta bu makaleyi yazarken ayağımdaki ev terliklerini parmak arası plaj terliği gibi hissetmeye başladım. Sanki sandalyede değil de şezlongda yazıyorum bunları. İçtiğim de kahve değil; soğuk bir kokteyl… Yok yok! Benim tatilim gelmiş gerçekten.

Gece araştırmamı yapıp kararımı verdiğimde sabah olsun da bir turizm acentesini ziyaret edeyim diyordum fakat bu defa “hangi seyahat&tatil firması güvenilir?” diye düşünmeye başladım. İşim gereği Altın Örümcek ödüllerine göz atarken güvenilir tur firması konusuna da çözüm bulmuş oldum. Demek ki tatile gitmem için tesadüfler de bana çalışıyor. Merak etmeyin, hepinizi tatile gönderiyorum 😉
Cafe Tur - Amsterdam Turları

Altın Örümcek Web Ödülleri 2.si Olan Cafe Tur’u Hepimiz Biliyoruz Ancak Neden Tercih Etmeliyiz?

 

Benim için referans önemli ve Altın Örümcek 2.lik Ödülü, bir tur firması için bulabileceğim en iyi referanslardan biriydi. –Bu referansın neden önemli olduğunu da açıklayacağım– Hemen mercek altına aldım:

Ben Amsterdam dedim çünkü Cafe Tur aracılığıyla, toplu taşıma araçlarına kolay ulaşabileceğim konumda, evdeki kedimi de yanımda götürebileceğim, plaja yakın bir otel (Park Inn Radisson Amsterdam Airport Schiphol) keşfettim. 659 Euro’dan başlayan paket seçeneği de cezbetmedi değil. (Biraz cimriysem demek ki)

Varsayıyorum ki siz Venedik Turları ile ilgileniyorsunuz. www.cafetur.com ‘u yeni sekmede açın. Venedik Turları kategorisine gidin, kişisel tercihlerinize uygun onlarca seçenek listelendiğini göreceksiniz. Sabahı beklemeye ne gerek var? Online, 7/24 gerçek fiyat ve eş zamanlı sistem ile kolayca tur paketinizi alın. Bu arada kahvenizi de soğutmayın:) “O kadar kolay mı?” demeyin! Gerçekten, Cafe Tur ile çok kolay. Zaten Altın Örümcek ödülü de bu detayda gizli;) Konusu açılmışken bahsedeyim:

  • Cafe Tur’dan aldığınız tur paketlerinde kontenjan problemi yok. Yani siz Venedik’e gideceksiniz diye 10 kişinin daha aynı paketi almasını beklemiyorsunuz. “Yaa, daha önce böyle bir şey duymuş muydunuz? İşte buna inovasyonel hizmet derim!”
  • 365 gün boyunca; uçuş saatinden, konaklayacağınız otele, gideceğiniz havalimanından, döneceğiniz havalimanına, transfer seçeneklerinden, rehberlik hizmetine kadar sınırsız alternatif var. “Tercihlerinizde özgürsünüz yani
  • Bu arada Amsterdan ve Venedik turları dedik ama siz kendi tercihlerinize göre 340+ destinasyon arasından seçiminizi yapabilirsiniz. “Evet evet, 340+ destinasyon
  • Kontenjan dolmasını beklemek zorunda olmadığınız gibi gidiş-dönüş tarihlerinizi de Cafe Tur  belirlemiyor; siz belirliyorsunuz. Keyif sizin değil mi? Tura ne zaman başlayıp ne zaman bitireceğinizi kendiniz belirliyorsunuz. “Özgürlük ilkesini biraz abartmışlar mı? 🙂 Çok şaşırtıcı değil mi?

Bu özellikler benim gözüme ilk çarpan detaylardı. Bence Altın Örümcek ödülü için bu kadar özellik fazlasıyla yeterli ama kurcalamaya devam ediyorum, beni şaşırtacak daha neler var acaba.

Bu arada, bir şey dikkatinizi çekti mi? Markaları incelemek işimin bir parçası diye mi bilmiyorum ama Cafe Tur’u incelerken ilk dikkatimi çeken sloganıydı: “Özgürce Tatil…

İncelediyseniz eğer bir marka, sahip olduğu slogan ile bu kadar mı bütünleşik olur? Yukarıda yazdığım özelliklere tekrar bakın:

Tur başlangıç tarihinden aracı hizmetlere kadar her konuda alternatif var. Siz neyi, nasıl arzu ederseniz… Bu gerçekten özgürce!

Böyle inavosyonel hizmetler sunan, örnek alınası firmalar keşfettikçe paylaşmaya devam edeceğim. Tabi ki tatilden sonra 🙂

Bu arada ziyaretçilerimden tatil planlarıyla ilgili yorum bekliyorum. Kararsız kalan arkadaşlar için de faydalı olur.

Bir kişi yorum başlatmış. Sen de yaz:
  1. Bu sene alışa gelmedik bir tatil yapmaya ne dersiniz? Aktivite tatil paketi kapsamında, otel konaklaması ve günlük turlar bir arada olarak düzenlenen hesaplı Marmaris tatil paketleri için şimdiden yerinizi ayırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top