skip to Main Content

Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü – 19. Ulusal Kalite Günleri

Üniaktivite’nin düzenlediği en aktif kulüp yarışmasında iş ve kariyer alanında Türkiye 1.si seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün geleneksel ve en büyük organizasyonu olma özelliği taşıyan Kalite Günleri bu sene 19.sunu gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

Zirvedekiler ana temasıyla hareket eden Kalite Günleri iş dünyasının zirvedekileri ile öğrencileri buluşturmayı amaçlıyor. Kafası oldukça karışık günümüz Y kuşağının hızla gelişen ve değişen sektörü tanıması bir hayli güç. Kalite Günleri bu derde bir çözüm getirirken öğrencilerin ilham alarak geleceklerine yön vermelerini de hedefliyor. Yetinmeyip her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün nabzını tutmaya devam ederek sektörün önde gelen firmalarına da kendilerini tanıtma ve gelecek kuşağı tanıma fırsatı sunuyor.

  1. Ulusal Kalite Günleri ‘Dünyada Ellerim Var’ ana başlığıyla düzenlenen 2 günlük peşi sıra gerçekleşen seminerler, workshop, işe alım simülasyonları, kariyer fuarı ile değer katan, prestijli bir kariyer organizasyonudur. Güncel konular içeren seminerlerinde şirketlerin üst düzey yöneticilerini Türkiye’nin dört bir yanından gelen istekli katılımcılarla buluşturuyor ve katılımcılarına etkin bir vizyon kazandırıyor.

Kariyer Günleri’nde yer alıp katkı sunacak ve yetkinliklerini paylaşacak konuşmacılardan bazıları:

  • Hewlett-Packard Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede
  • Viko by PANASONIC CEO’su Nusret Kayhan Apaydın
  • Akfen Holding CEO’su Süha Güçsav
  • Abdi İbrahim CEO’su Süha Taşpolatoğlu
  • Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem
  • Vakıf Emeklilik CEO’su Özgür Obalı

TOFAŞ’ın ana sponsorluğunu üstlendiği 19. Ulusal Kalite Günleri prestijli firmalarla dolu renkli fuar alanında katılımcılara şirketler ile birebir görüşme, staj ayarlama, sorularına cevap alma gibi çeşitli kaçınılmaz fırsatlar yaratıyor. Bilinmezlerle dolu iş dünyasının kapılarını aralayarak gelişmeleri yakından tanıyabileceğiniz bir networking oluşturma ortamı yaratıyor.

Kalite Günler’nin bu sene daha yakından tanıma fırsatı bulacağınız fuar katılımcıları: TOFAŞ, Şişecam, Renault,Hewlett-Packard,L’oreal,Perfetti Van Melle, Çalık Enerji, Migros,Türk Traktör.

Seminer ve kariyer fuarına eş zamanlı gerçekleşen kariyer merdivenlerinde iş dünyasına bir basamak daha yaklaşacak katılımcılar firmalar tarafından hazırlanan workshop ve eğitimlere katılarak kendilerini geliştirecek ve farklı bakış açıları kazanacaktır.

Kalite Günleri’nin Workshop Katılımcıları; SAP, BSH, Arçelik, Tofaş, Kale Grubu

Kalite Günleri İşe Alım Simülasyonu; Fiba Holding, Renault

Kariyer yolunu Zirvedekilerle belirlemek isteyenler 16-17 Mart’ta Yıldız Teknik Oditoryum salonundayız!

Gelin el ele verip dünyaya beraber dokunalım!

Zaman; 16-17 Mart 2017

Yer; YTU Oditoryum Salonu19.ulusal kalite günleri - YTU

Biletler için: https://www.biletino.com/event/eventdetail/3211

Detaylı bilgi:

http://ytukvk.org.tr/projelerimiz/kalite-gunleri/19-ulusal-kalite-gunleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top