skip to Main Content

✔️ Büyük Şehirler İçin Aynı Gün Teslim Online Çiçekçiler

buyuksehir-online-cicek-gonderÖzel günler çiçeksiz olur mu? Olmaz! Hepimiz bazı günlerde daha fazla ilgi bekleriz. Doğum günlerimizde özel hissetmek, yıldönümlerinde romantizmi yaşamak, mesleğimize özel günlerde gurur duymak, kırgın olduğumuz anlarda affetmek için bahane bulmak, hasta olduğumuzda şımartılmak veya günün ortasında sadece mutlu edilmek için kucak dolusu bir buket ile karşılaşmak… Tüm bu anlarda sevdiklerimizden gelen çiçekler günümüze mutluluk, yüzümüze gülücükler katar.

Siz de bu mutluluğa sebep olan kişi olmak istediğinizde sevdiklerinize rengarenk çiçekler gönderebilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan yakınlarınızla aynı şehirde değilseniz, çiçek göndermenin en pratik ve güvenilir yolu online çiçek göndermektir. Çünkü her bölgesinin çiçekçisi ayrıdır ve sizin yakınlarınızda olan bir çiçekçinin dilediğiniz başka bir bölgeye çiçek gönderimi yapması söz konusu olmayacaktır. Ankara’ya çiçek göndermek istediğinizde tam da bu sebeple sokak sokak çiçekçi aramanız mümkün değildir. Kocaeli çiçek siparişi için de benzer durumlar geçerlidir. Üstelik iş merkezlerinin birbirinden uzak ilçelerde olması, bu durumu daha da zorlaştırır. İstanbul’un herhangi bir bölgesine çiçek göndermek istediğiniz zaman da yukarıdaki durumların aynısı ile karşılaşırsınız.

Tüm bunların yanı sıra her çiçekçide istediğiniz çiçekleri bulamamanız, fiyat karşılaştırması yapamamanız, çiçekçi aramak için vaktinizin olmaması gibi durumlar da söz konusu olabilir. Online çiçek siparişi verirken, dilediğiniz çiçek aranjmanlarını fotoğraflarına bakarak seçersiniz. Çiçekleri görmeden telefon ile verdiğiniz siparişlerinizde bu imkanınız olmadığı gibi çiçekleri görmeden sipariş edeceğiniz her zaman beğenmeme ihtimaliniz bulunmaktadır. Ek olarak internetten vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinde özelleştirilebilir ögeler de bulunur. Yani vazo ve saksılarınıza fotoğraf baskısı yaptırabilir tüm bunları aynı gün teslimatlı olarak gönderebilirsiniz.

Ankara, İstanbul veya Kocaeli’ne çiçek göndermek istediğinizde kullanabileceğiniz online çiçekçilerin ilki ÇiçekSepeti’dir. Yılların vermiş olduğu kalite ve güvenle hizmet veren ÇiçekSepeti’ne on binlerce çiçek aranjmanının ve saksı çiçeğinin yer aldığı 444cicek.com eşlik ediyor. Bir diğer online çiçek gönderme sitesi olan cicek.com da aynı bölgelere gönderim yaparken kullanabileceğiniz, yine bu siteler ile benzer ayrıcalıklar ile çiçek gönderimi yapan sitelerden. Son olarak Türkiye’nin en yeni online çiçekçisi olan Ciceksepetim.com da bu bölgelere çiçek gönderimi yapmanıza imkan tanıyor.

Tüm bu sitelerden yapmış olduğunuz çiçek siparişleriniz, teslim edileceği adrese en yakın çiçekçi tarafından teslim edilir. Bununla birlikte çiçeğinizin teslimatını da kolayca takip edebilme imkanı sunarlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top