skip to Main Content

Dijitalde İşimi Büyütmeye Nereden Başlayabilirim ?

Dijital ortamda, yani internet ortamında firmaların büyümesi reel ortamdakinden çok daha hızlı olabiliyor. Bunun sebebi firmaların müşterilerine anlık ve çok daha hızlı ulaşabiliyor olmasıdır.

İnternet ortamında sattığınız ürün veya hizmet ne olursa olsun, alıcısıyla buluşturmanız gerçekten çok basit. Dijital pazarlama kanallarını kullanarak işinizi tanıttığınız web sitesine kolayca müşterilerinizi çekebilirsiniz.  Tabiki bunun için öncelikle bir web siteniz olması gerekiyor.

İnternette yabancı markaların size ücretsiz olarak sunduğunu sandığınız, aslında ücretsiz olmayan tuzak web sitelerinden bahsetmiyoruz. Yada hosting firmalarının sürükle bırak yöntemi ile size bir profesyonelmişsiniz gibi site yaptırma çabalarından bahsetmiyoruz. Tamamen işin uzmanları tarafından tasarlanan ve kodlanan mobil cihazlarla uyumlu hazır web sitesi tasarımlarından bahsediyoruz.

Sürükle Bırak Yöntemleri Unutun

Sitenizi sıfırdan yapar gibi tek tek uğraşacaksanız hazır web sitesi kullanmanızın amacı yoktur. Zaten sürükle bırak ile site yapmam teknik olarak mümkün değildir ve tam olarak istediğiniz sonucu alamazsınız. Ayrıca yapan kişi işletme sahipleri olduğu için, seo uyumu, mobil uyumu vb. diğer teknik konulara hakim olamayacağı için elde ettiğiniz şey, sadece şablondan ibaret olacaktır ve arka planda sağlıklı çalışmayan, arama motorlarında sonuç vermeyen bir site ortaya çıkacaktır.  Dolayısıyla işinizi büyütmek için uğraştığınız bu süreç, tam tersi yönde ilerlemenize engel olacaktır.

Ücretsiz Diye Sunulan Hizmetlerden Uzak Durun

Birçok yabancı firma tarafından sunulan ücretsiz web sitesi tuzaklarına inanmayın. Sitenizi açtıktan sonra kısıtlı kullanım veya süre dolumu gibi zamanlarda ne kadar ücretsiz olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca bu sistemlerde kullanımı çok zor arayüzler olduğu için eğer bir web tasarım uzmanı değilseniz zorluk çekeceğiniz çok açıktır.

İşin Uzmanlarıyla Çalışın

Web sitesi tasarlamak her meslek gibi alanında uzmanlık ister. Yani bu alanda yazılım bilgisine sahip değilseniz, web sitesi kurmak vb. sizi fazlasıyla yoracaktır. İşinizle uğraşırken bu alana vakit ayırmak zaten ayrı bir sorundur. Alanında uzman yazılım ve tasarım ekibinin hazır siteler ürettiği  https://www.hazirwebsitem.net gibi firmalardan profesyonelce hazırlanmış mobil uyumlu hazır web site şablonları kullanabilirsiniz. Hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenin en iyi ve en ekonomik yönü budur.Üstelik tamamen Türkçe.

Hazır web sitesi şablonlarıyla site oluşturacağınız zaman tüm şablonları canlı olarak inceleyebilirsiniz. Size resim veya hayal üzerinden bir site satılmaz. Görebildiğiniz, inceleyebildiğiniz web sitesi şablonlarını satın alır ve 24 saat içinde web sitenizi açabilirsiniz.

Dil Seçenekleriyle İhracata Geçin

Vermiş olduğunuz hizmet veya sattığınız ürünler eğer ihraç edilebilecek ürünlerse, web sitesinde bulunan dil seçenekleriyle hedef ülkelerdeki müşterileriniz için içerikler hazırlayabilirsiniz. Ürün hakkında hedef dillerde üreteceğiniz sayfalar ve içerikler, ihracat atağınızda size çok fayda sağlayacaktır.

Siz de işinizi büyütmek istiyorsanız ve bu işi binlerce lira harcamadan yapmak istiyorsanız hazirwebsitem.net’ten işinize en uygun şablonunu seçerek, 24 saat içinde web sitenizi kurabilirsiniz.  Bu şekilde minimum maliyetle web sitenizi açarak, kalan bütçenizi reklam ve tanıtım amaçlı kullanabilir, müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top