skip to Main Content

✔️ En Güzel Yeni iş Hediyesi Önerileri

Yeni bir iş, yeni bir başlangıç demektir. Sevdiğimiz kişilere, yeni iş hediyesi almak söz konusu olduğunda en doğru kararı vermek, en güzel, en anlamlı hediyeyi almak isteriz. Bu yolla sevdiğimiz kişilere onların yanında olduğumuzu, daima desteğimizin arkasında olduğunu hissettirmeye çalışırız. Onları ilk iş gününde bir nebze de olsa stresten uzak tutmak, neşe verip mutlu etmek için en doğru yeni iş hediyesini arar dururuz. Elbette sevdiğimiz kişiler için doğru hediyeyi bulmak çoğu zaman sandığımız kadar kolay olmaz. Özellikle çiçek, ajanda, kalem gibi hediyelerin sıradanlaştığı son dönemde, insanlar daha çok özel ve sıra dışı hediye arayışına giriştiler. Biz de bu yazımızda sizlere, sevdiğiniz kişilere, değer verdiğiniz insanlara alabileceğiniz kullanışlı ve sıra dışı yeni iş hediyesi önerileri sunduk. 

Yeni İş ya da Terfi için Hediye Önerileri

Yeni iş her zaman heyecan vericidir. Sevdiğimiz insanların iş hayatına atıldığı bu özel zamanı kutlamak, mutluluğumuzu ve içten dileklerimizi güzel bir hediye ile iletmek isteriz. Yeni işe başlayan kişiye hediye seçebilmek için ilk olarak çalışma sahasını göz önünde bulundurmak gereklidir. Buna bağlı olarak üzerinde isminin yazılı olduğu veya işini kasteden bir sözün baskılı olduğu bir kupayı tercih edebilirsiniz. Birbiri ile uyumlu olan kalem ve defter setleri de oldukça şık hediyeler arasındadır. 

Eğer hediye göndereceğiniz kişinin işine yaracak bir hediye tercih etmek istiyorsanız, masaüstü düzenleyici, arkadaşınızın zevklerine uygun bir takvim ya da masa saati tercih edebilirsiniz. Son dönemde birbirinden farklı tasarımlarla çeşitlenen kalemlikler de oldukça kullanışlı hediyeler arasındadır. Eğer renkli ve dolu dolu bir hediye paketi oluşturmak istiyorsanız, seçtiğiniz kalemlik ile birlikte renk renk ve farklı çeşitlerde kalem seti ile farklı boyut ve desenlerde post-itleri de hediye paketine ekleyebilirsiniz. 

yeni iş hediyesi

yeni iş hediyesi

Yeni iş hediyesi olarak tercih edilebilecek hediyeler arasında belki de en işlevsel ve ihtiyaca yönelik olanları; konfora yönelik hediyelerdir. Bunlar arasında bilek destekli mouse padler, oturma minderleri, bel destek yastıkları gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Özelleştirilebilir tasarımlar sunan Happy Hours bu alanda çok sayıda seçenek ile sizi büyük bir dertten kurtarabilir 👉 https://www.happyhours.com.tr/

Yeni iş hediye kutusu, en çok tercih edilen seçeneklerden birisidir. Bir hediye yerine birbiri ile ilişkili birçok ürünü bir paket haline getirebilirsiniz. Örneğin çayı ve kahveyi çok seven bir arkadaşınıza şık bir kupa, kahve, çay, atıştırmalık içeren bir hediye paketi hazırlayabilirsiniz. Veya ajanda, not defteri, organizer, anahtarlık gibi benzer ürünlerle bir hediye paketi hazırlayabilirsiniz. 

Sevdiklerinizle birlikte çekindiğiniz bir fotoğrafı koyabileceğiniz şık bir çerçeveyi de tercih edebilirsiniz. Elbette çalışma alanını daha ferah ve güzel gösteren birbirinden güzel çiçekleri unutmamak lazım. Yeni iş hediyesi önerileri arasından insanlar tarafından en çok tercih edilen hediye özel saksısı ile gönderilen zarif ve şık çiçeklerdir. 

Yeni İş yeri – Ofis Hediye Önerileri

Ofis ya da iş yeri için hediye tercih ederken kullanışlılığına ve işe yararlılığına dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Böylece hediyeniz daha da anlamlı hale gelir. Bunlar arasında en çok tercih edilen, duvar ve masa saatleridir. Özellikle ofislerde duvar saati çok işlevsel bir özellik taşır. 

Birbirinden farklı tasarımları ile masaüstü isimlikleri, kartlıklar ise özellikle kendi işini yeni kuran, yeni iş heyecanı içerisinde olan kişiler için oldukça anlamlı hediyelerdir. Bunların dışında zaman düzenlemesi konusunda titiz olan kişiler ya da tam tersi zaman ayarlaması konusunda başarısız olan kişiler için ajanda ve takvim en uygun yeni iş hediyesi olacaktır. Böylece çalışma zamanı ve plan aksamadan, düzenli şekilde yürütülebilir.

Son dönemde bölgesel aydınlatma sağlayan masa lambaları ya da şık aydınlatmalar modernliği ve estetik duruşları ile en popüler ofis hediyeleri arasındadır. Bulunduğu ortamda sakinliği seven kişiler için ise tütsü ve kokulu mum, oda kokusu bulunan bir hediye paketi de tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top