skip to Main Content

✔️ WeePos Güvenli Online Ödemenin Adresi

WeePay gizlilik poliçesine sahip. Gerekli tüm güvenlik önlemlerini aldığı için de öne çıkan markalardan bir tanesi. Online ödemelere ilişkin tüm gerekli tedbirlere sahip. Sanal pos açtırmak isteyenlere sergilenen detaylar şöyle:

  • Fraud kontrolü altında çalışmalar sürdürülür.
  • Bankacılık Denetleme Düzenleme Kurulu iznine yer verilmiştir.
  • PCI özel şifrelemeleri ile de veri güvenliği desteklenmiştir.

weepay.co üzerinden tüm bu konulara netlik kazandırmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda aktif e-posta adresi ile merak ettiklerinizi öğrenmeniz uzun sürmez. Müşteri temsilcileri sanal pos işlemlerinin her aşamasında yanınızda olacaktır.

weepay-weepos sanal pos

Weepos’ta Geçerli Kredi Kartları

Bu güvenli ve hızlı altyapı üzerinden dilediğiniz banka ile ödemeye geçebilirsiniz. Öyle ki yurtiçinde geçerli olan bankaların hepsini bünyesinde toplamıştır. Ve kartlar hangi bankaya ait olursa olsun finansal işlemlere geçilebilir.

Woocommerce sanal pos için online başvurulara geçenler hızlı bir şekilde sonuç alacaktır. Neticesinde Combo, Paraf ve Bonus gibi çeşitli kredi kartı programları üzerinden ödemelere geçilebilir. Bankalardan ziyade kredi kartı programlarında da çeşitliliğe yer verilmiştir.

WeePos İçin Hesap Oluştur

Opencart sanal pos işlemlerine dair önce hesap oluşturmanız gerekir. Bunun için ister mobil ister web sürümleri üzerinden harekete geçilebilir. Üyelik formu gözler önüne serilir ve akabinde:

  • Kurumsal ile bireysel hesap işlemleri sergilenir.
  • Gerekli belgeleri sunanlar kısa sürede sonuç alacaktır.

Örneğin bireysel başvurulara dair kimlik ile harekete geçilir. Kurumsal başvurular için ise daha fazla belgeye ihtiyaç duyulur. Örneğin şirketlere ve derneklere dair ayrı belgelere yer verilir. Ve belgeler PCI güvenliği ile incelendikten sonra başvuru işlemleri tamamlanır.

WeePos Ne Zaman Aktif Olur?

24 saat içerisinde aktif hale gelir ve zaman kaybetmezsiniz. Yine hesap ile belge işlemleri de uzun sürmez. Aksine hızlı bir şekilde hepsi tamamlanır ve bu güvenilir altyapından faydalanmaya başlarsınız.

Kolay alışveriş imkanları bireysel sanal pos işlemleri ile mümkün olacaktır. Güvenle kart bilgileri girilir ve ödemeler gerçekleşir. Üstelik müşterilerin verdiği IBAN üzerine hemen ertesi gün ödeme yapılır. Bireysel ve kurumsal müşteriler nakit akışı elde etmek için sanal pos imkanlarından faydalanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top