skip to Main Content

İstanbul’un En Gözde Semtlerindeki Satılık Evlerin Hepsi Burada!

İstanbul’da ev aramak da almak da ayrı bir dert haline gelmiş durumda. Yürüyerek sokakların hepsini dolaşmak, hangi ev kiralık hangi ev satılık aralarında uygun olanı seçmek ne uğraştırıcı işler. Hele de aradığınız ev size yürüyerek gidemeyeceğiniz bir mesafede ise İstanbul’un trafiğini de ayrı çekmeniz gerekecek. Tek bir ev aramak için belki de bir haftanızı sadece bu eve ayırmanız gerekebilir. Kısıtlı vaktiniz bittiğinde ise gerçekten istediğiniz eve ulaşabilir misiniz orası da ayrı bir sıkıntı tabi.

kiralık daire

İşteyken bile İstanbul’da ev arayabileceğinizi söylesek ne dersiniz? Ya da akşamüzeri evde en sevdiğiniz radyoyu dinlerken keyifli bir şekilde tam da aradığınız kriterlere uyacak evlere hızlıca ulaşabileceğinizi söylesek? Şaka yapmıyoruz, emlak jet olarak biz oldukça ciddiyiz. Eğer İstanbul ilinde strese girmeden ev aramak istiyorsanız tek yapmanız gereken emlak jet adresine girmek.

En düşük fiyatlı dairelerden en yüksek fiyatlı dairelere kadar ayrıntılı bir araştırma yapabiliyorsunuz. Kalabalık bir aileyseniz oturacağınız evin oda sayısının ve metrekare sayısının fazla olmasını istemeniz normal. Size uymayan kiralık daireler ile vakit harcamayın diye özel olarak geliştirdiğimiz filtreleme yöntemimizle sadece size uyan dairelere bakabiliyorsunuz.

Kiralamak istediğiniz dairenin kaçıncı katta bulunduğunu bile belirleyerek aramalarınızı daraltabiliyorsunuz. Tam istediğiniz gibi bir ev buldunuz ancak siz doğalgaz istiyordunuz, bu evde ise klima kullanıyor ısıtma için. Seçeneklerinizi hiç değiştirmeden sadece ısıtma kategorisinde ufak bir değişiklik yaparak size en uyan bir başka ev ilanına hızlıca yönlendirilebileceksiniz.

Siteye üye olmadan da her imkânından yararlanarak aramalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Üye olduğunuz takdirde ise aramalarınızı kaydedebiliyor, arkadaşlarınızla istediğiniz sosyal medya üzerinden ilgilerini çekebilecek ilanları paylaşabiliyorsunuz. Aradığınız evi bulmak için zaman sizin için sıkıntı değilse, ancak tam anlamıyla istediğiniz bir ev olsun istiyorsanız evin özelliklerini giriyorsunuz ve bu ev beni bulsun seçeneğinden isteklerinize uygun o ev ilanlarımıza geldiğinde sizi buluyor.

İstanbul üzerinde 8 bini aşkın kiralık daire yeni sahiplerini arıyor, siz de kiralık daire arıyorsunuz.

Kiralık daireler Emlakjet.com’da, siz neredesiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top