skip to Main Content

İnşaat Hesabı Yapmanın Hatasız ve Kolay Yolu | Örnek Maliyet Hesabı

İnşaat hesabı yaparken yaptığınız hatalara binlerce lira para kaybetmenize ve günlerce yaptığınız hesapların boşa gitmesine mi neden oluyor? Yaptığınız hatalar sizi ekonomik olarak zora mı sokuyor? Artık insaathesabi.com sayesinde bütün olumsuzlukları hayatınızdan siliyoruz. Yaptığınız hataları olabildiğince minimize ediyor ve karlılığınızı da maksimum seviyelere taşıyoruz. Nasıl olduğunu merak ediyorsanız buyurun hep birlikte inceleyelim!

İnşaat Maliyeti Hesaplama Programı

İnşaat maliyeti hesaplarken yüzlerce unsuru bir arada düşünmek ve hepsiyle ilgili doğru hesaplar yaparak zarar etmekten kurtulabilirsiniz. Nasıl mı? İnşaat maliyeti hesaplama programı tüm işlemleri sizin yerinize yapıyor ve bütün problemlerinizi ortadan kaldırıyor.

İnşaat maliyeti hesaplama programı yaklaşık maliyet çıkarmaktan ziyade gerçek rakamlar kullanarak inşaat için ortaya çıkacak masrafları %98 oranında doğru hesaplıyor. Üstelik hesaplama sırasında genel geçer rakamlar değil bulunduğunuz ile göre ve proje bazlı hesaplamalar yapılıyor.

İnşaat maliyeti hesaplamasında öncelikle inşaatın yapılacağı il ve ilçe seçilir. Sonrasında yapının kaç katlı olacağı ve kaç metrekare olacağı girilir. Yapıda bulunacak ev veya ofislerin oda oda kaç metrekare olacağı da belirlenir. Yapıda kullanılacak kalebodurdan lavabolara kadar her detay ince ince planlanır ve doğru bir maliyet ortaya çıkar. Yapı esnasında harcanacak her türlü gider inşaat maliyet hesaplama programına girilerek ekstra bir muhasebe programına ihtiyaç duyulmadan da gelir giderler kontrol edilebilir.

Hemen Ücretsiz Deneyin!

İnşaat hesaplama konusunda karşılaşabileceğiniz bütün sorunları ortadan kaldırmak adına kullanabileceğiniz bu harika programı insaathesabi.com adresinden ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. İster web sayfasından ister mobil uygulamalar aracılığı ile kullanabileceğiniz bu programı hem Apple Store hem de Google Store’dan indirmek ücretsiz. Programı kullandıktan sonra ise beğenmeniz durumunda uygulama içi satın alma ile eşsiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Apartmandan ahşap eve; hangardan ofis binasına her türlü yapınız için kullanabileceğiniz bu program hesap sonunda size 60 sayfalık bir rapor sunarak detaylı incelemeler yapmanıza imkân tanır. 1000’den fazla mimari, statik ve elektrik projesi incelenerek hazırlanan algoritmalarla size yardımcı olmayı hedefleyen programımızı çok seveceğinizden ve keyifle kullanacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top