skip to Main Content

✔ İzmir Teknik Servis

Beyaz eşya (elektronik) ve televizyon dünyasının gelişimini olumlu yönde etkileyen en önemli konu servis desteğidir. Servis ve yedek parça bulunabilirliği tüketicilerin beyaz eşya alımlarında en çok tercih sebebini etkileyen unsur olarak bilinmektedir. izmir’de bir teknik servis firması bu alanda oldukça öne çıkarak rakiplerini uzun yıllardır geride bırakmaktadır. Toplam kalite yönetimi’ne uygun olarak yönetilen izmir teknik servis firması kalite odaklı teknik servis hizmeti vermektedir. Firma 7 gün 24 saat çağrı merkezi desteği, ürünler konusunda özel tanıtım hizmetleri, izmir’in tüm bölgelerine 2 saat içerisinde teknik servis hizmeti vermesi gibi birçok alanda müşterilerine farklı hizmetler sunmaktadır.

Firma beyaz eşya, klima ve kombi sektöründe servis hizmetinin ne derece önemli olduğunun bilinciyle faaliyet göstermektedir. Arızalanan ürününüz ile ilgili teknisyenler adres ziyaretine geldiğinde ürünlerinizde var olan ya da oluşabilecek tüm arızaları sizlere titizlikle listelemekte ve çözüm yollarını sunmaktadır. izmir teknik servis Buca, Bornova, Gaziemir, Karşıyaka başta olmak üzere izmir’in tüm semtlerine gün içi teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel izmir Kombi Servisi

Kış aylarında evlerimizde ve iş yerlerimizde gerek sıcak su ihtiyacını karşılamak için gerekse ısınma ihtiyacını karşılamak için ısı pompası ve kombiler en çok kullandığımız elektronik eşyaların başında gelmektedir. Uygun ve servis prosedürlerine uygun bir şekilde kombi bakımlarının yapılması kombilerimizi daha uzun ömürlü ve daha verimli kullanmamızı sağlayacaktır. Bakımları zamanında yapılmayan ya da sadece arıza göstermesi durumunda servis talebinde bulunulan kombileri tüketicilere daha fazla zarar ederek kış aylarında daha fazla cep yakmaktadır. izmir Kombi servisi yılda en az 1 kere periyodik kombi bakımı yapılmasını önermektedir. Günümüzde en çok kullanılan kombi markaları Vaillant, Viessman, Demirdöküm, ve Buderus markalarıdır. izmir Kombi servisi tüm bu markalara özel kombi servisi olarak hizmet vermektedir. Firmanın kombi yetki belgesi bulunmaktadır. Profesyonel izmir Vaillant Servisi hizmeti sunan izmir Kombi Servisi tüm kombilerinizde orijinal Vaillant Yedek parçaları kullanmaktadır. Vaillant kombilere bakım hizmeti veren Vaillant izmir Servisi sizlere kombinizde oluşabilecek ya da var olan arızaları detaylı bir şekilde sunmaktadır. Vaillant izmir kombi servisi, kombi tamiri hizmeti verdiği tüm müşterilerine 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi de vermektedir.

izmir Petek Temizliği

Kombi bakımıyla beraber petek radyatör temizliği genellikle en çok önerilen işlemdir. Kombiler çalışma sistemleri gereği bir kapalı devrenin içerisinde bulunan suyu ısıtarak peteklerinizde döndürürler. Bu suyun zamanla kirlenmesi, balçık haline gelmesi de peteklerinizin ömrünü azalttığı gibi kombinizin de daha verimsiz çalışmasını sağlayacaktır. izmir Kombi bakımı ve izmir Petek temizliği firması bu hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Firma kombi bakımı yaparken petek temizliğinin yani petek bakımının gerekli olup olmadığı konusunda müşterilerini bilgilendirmektedir. Eğer ki petek temizliği yapılacaksa ilaçlı ya da ilaçsız bakım yapılması gerektiği konusunda müşteriye bilgilendirme yapılmaktadır. Petek temizliği peteklerin kirlilik oranına göre ortalama 1 saat sürebilmektedir. izmir petek temizliği firması petek temizleme işlemini banyonuzda bulunan havlupan aracılığıyla yapmaktadır.

 

Sizin Onayınız Olmadan Kombilere işlem Yapılmamaktadır.

Bakım işleminin ardından değişmesi gereken yedek parçalar da listeleniyor. Ayrıca değişecek yedek parça listesi de bu aşamada belirlenmektedir. Bu liste cihazın sahibi tarafından onaylandıktan sonra bakım işlemi gerçekleşmektedir. Yerinde gerçekleşen bu hizmet, kısa sürede gerçekleşiyor. Müşteri memnuniyetini tercih eden firmamız, Vaillant kombinizi kısa sürede tamir ederek sizlere çalışır bir şekilde teslim etmektedir.

izmir Teknik Servis’in Başlıca Sunduğu Hizmetler

  • izmir Kombi Bakımı
  • izmir Kombi Tamiri
  • izmir Petek Temizliği
  • izmir Televizyon Tamiri
  • izmir Led Televizyon Tamiri
  • izmir Televizyon Led Değişimi
  • izmir Buzdolabı Servisi
  • izmir Çamaşır Makinesi Servisi
  • izmir Bulaşık Makinesi Servisi

Ege bölgesinden tüm izmir’e hizmet veren firma izmir’in her noktasına televizyon tamir servisi hizmeti de vermektedir. Sunmuş olduğu tüm hizmetleri kendi bünyesinde profesyonel teknisyenlerle sunan izmir teknik servis televizyon led değişimi, televizyon ana kart onarımı gibi konularda da müşterilerine çözüm odaklı yaklaşımlar sunmaktadır. Samsung, Philips, LG başta olmak üzere tüm televizyon markalarına hizmet veren izmir LG servisi onarım hizmeti vermiş olduğu tüm televizyonlara 1 yıl firma garantisi vermektedir. Firma kendi bünyesinde izmir televizyon led değişimi yaptığı gibi televizyon panel onarımı ve t-con kart tamiri hizmetlerini’de tüm izmir e sunmaktadır. izmir LG servisi onarım garantili olarak verdiği hizmetlerde tekrar aynı arızanın oluşması durumunda televizyonunuzu ücretsiz olarak onarmaktadır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top