skip to Main Content

İstanbul’da Araç Kiralamanın Kolay Yolu : Garajyeri

Garajyeri.com kişiden kişiye araç kiralama yöntemi ile araç sahipleri ve kiracıları buluşturuyor. Araçlarını kiralamak isteyen kişiler ile kiracıları bir araya getiren platform, uygun fiyatlara araç kiralama seçeneği sunuyor, araç sahiplerinin gelir elde etmesini sağlıyor.

Kiralık Araç fiyatları standart Rentacar’ların altında olan Garajyeri’nde belki de oturduğunuz sokak üzerinden bile araç bulabilmeniz mümkün. İstanbul’un her noktasında, yüzlerce farklı marka model arasından, fiyat karşılaştırması yaparak aradınız özelliklerdeki aracı Garajyeri sayesinde artık kolayca kiralayabilirsiniz.

istanbul araç kiralama için size en yakın arabayı bulmanızın en kolay yolu Garajyeri. Sahibinden kiralık araçlar Garajyeri’nde uygun fiyatlara kiralanabiliyor. Saatlik araç kiralama seçeneğinden aylık araç kiralama seçeneğine kadar istediğiniz kadar kiralama yapmanız mümkün. Bunun için ekstra bir ücret ödemenize gerek yok. Tüm ödemeleriniz güvenli ödeme sistemi ile araç sahibine aktarılıyor.

Garajyeri’nden ilk kiralama deneyimini yaşayan kiracıların %90’nı platform ve araç sahibinden memnun kaldığı için tekrar kiralama yapıyor, Böylelikle arabaya ihtiyacınız olduğunda artık semt semt rentacar aramanıza gerek kalmadan tek tıkla Garajyeri.com üzerinden kiralamalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Mobil Uygulama sayesinde İstanbul’daki Kiralık Araçları Kolayca Görüntüleyebilirsin

Garajyeri.com mobil uygulaması ile size en yakın ve uygun fiyatlı aracı çok hızlı bir şekilde bulabiliyorsunuz. Belki de bir arka sokaktaki araç sahibinin kullanmadığı aracı kiralamaya uygun durumda.

Tüm araç kiralama işlemlerinizi mobil uygulamadan halledebilirsiniz. Garajyeri mobil uygulamasını Google Play Store veya App Store’dan indirdikten sonra, üye olmanız gerekiyor. Üyelik sırasında sizden istenilen; TC no, ehliyet, telefon, e-posta bilgilerinizi girdikten sonra profiliniz bir onay sürecine giriyor. Sistem tarafından onaylanan kişiler sitede bulundukları için bir güven ortamı yaratılmış oluyor. Garajyeri.com da bir paylaşım ekosistemi olduğu için, güven ilk önemli unsurdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top