skip to Main Content

Kondisyon Bisikleti ile Spor Yapmanın Keyfini Sürün

kondisyon bisikleti

Yaşam kalitesini artırmak için düzenli spor yapmak ve fiziksel aktivitelerde bulunmak gerekir. Hareketsiz yaşam kişilerin kilo almasına, motivasyonun düşmesine ve sağlını kaybetmesine zemin hazırlar. Bunların önüne geçmek için mutlaka spor ve egzersiz yapmak gerekir. Ancak yoğun iş ve okul hayatı nedeniyle her zaman spor salonuna gitmek mümkün olmayabilir. Bazen de spor salonlarının yoğun olması nedeniyle spor salonları tercih edilmeyebilir. Spor salonuna gitmeye zaman bulamayanlar için evde spor yapılmasına yardımcı olan birçok alet bulunmaktadır. Bu aletlerin başında kondisyon bisikleti gelir.

Novabazar.com sitesinden çeşitlerini inceleyebileceğiniz kondisyon bisikleti iş yerinizde, evinizde kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu bir spor aletidir. Kondisyon bisikleti normal bisikletlere benzer bir yapıya sahiptir. İki elinizle tutabileceğiniz ayarlanabilir kolları mevcuttur. İstediğiniz sertliğe göre ayarlayabileceğiniz pedalları bulunur ve her kilodan ve güçten insan rahatlıkla kullanabilir. İster ayakta ister oturarak egzersizlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

kondisyon için bisiklet-fitness

 

Kondisyon Bisikletinin Farklı Kullanım Özelliklerini Keşfedin

Kondisyon bisikletleri dikey konumlu, yatay konumlu ve eliptik konumlu model olmak üzere üç modele sahiptir. Dikey konumlu kondisyon bisikleti arkasında sırt ve bel desteği bulunmaması sebebiyle dışarıda kullandığınız bisiklete benzer. Oturarak egzersiz yapılır. Yatay kondisyon bisikleti modelinin arkasında sırt ve bel desteği bulunur ve oturarak egzersiz yapılabilir. Eklem rahatsızlıkları olan kişiler için idealdir. Eliptik kondisyon bisikleti ise oturmadan ayakta yapılır ve en maksimum düzeyde kalori harcamanıza yardımcı olur. İleri geri oynayan kolları sayesinde kol, omuz ve sırt gibi bütün kaslarınızı çalıştırarak dengeli yağ yakımı sağlar. Eliptik bisikletleri elektrik enerjisine ihtiyaç duymadan kendi gücünüzle çalıştırabileceğiniz bir kondisyon bisikleti türüdür. Voit eliptik kondisyon bisikleti bu türdeki örnek bisikletlerdendir.

Kondisyon bisikletleri elektrikli ya da elektriksiz olarak çalışabilir. Dijital göstergesi sayesinde kat etiğiniz mesafeyi, ne kadar hıza sahip olduğunuzu, ne kadar kalori yaktığınızı ve nabzınızın durumlarını görebilir isteğinize göre değişiklik yapabilirsiniz. Sele hareket edebilir özellikte olduğu için kendinize göre ayarlayabilir zorlanmadan spor yapabilirsiniz. Kullanımı sırasında Silent Belt Transmission sistemi ile sessiz çalışma olanağı sağlayan sistemi ile sporunuzu yapabilir ve diğer yandan müziğinizi dinleyebilirsiniz.

fitness malzemesi

Sağlıklı Hissetmenin Güzelliğini Yaşayın

fitness kondisyon ürünüKondisyon Bisikleti:

  • Vücut direncini arttırır, metabolizmayı hızlandırır kas yapısını güçlendirir.
  • Nefesin düzenlenmesine kilo vermenize yardımcı olur.
  • Düzenli kullanımda eklem ve romatizma ağrılarınızı azaltırken yüksek tansiyon gibi hastalıkların düzelmesine yardımcı olur.
  • Vücut direncini arttırır.
  • Kandaki yağ oranını düşürür.
  • Basen, karın, kalça ve kol kaslarının çalışmasını sağlar.

Spor yapmak ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için Novabazar.com’un sunduğu geniş ürün yelpazesi arasından size uygun olan fitness kondisyon ürünlerinden dilediklerinizi seçip kondisyon bisikleti ile evinizde veya iş yerinizde spor yapmanın keyfini çıkarın. Ev tipine uygun olarak da üretilen kondisyon bisikletlerini tekerli sistemi sayesinde kolayca dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top