skip to Main Content

Online Araba Kiralama Farkını Elitcar Rental ile Tadın

Saat farkı olmaksızın araba kiralama imkanını yakalamak isteyen kişiler için en uygun tercihlerden biri Elitcar Rental olacaktır. 2005 senesinden beri kesintisiz bir şekilde araba kiralama konusunda hizmet vermekte olan bu firma sayesinde online sistem üzerinden araba kiralama imkanını elde edebilirsiniz.

Süreç içerisinde hangi aracı seçerseniz seçin özellikle iç temizliği, motor bakımı ve kilometre düşüklüğü konusunda firma tarafından çok büyük bir özenin gösterileceğinden emin olabilirsiniz. Arabaları teslim alma noktasının seçimi konusunda da Elitcar Rental büyük bir hizmet sunmakta ve kişilerin isterlerse havalimanlarından ya da otogarlardan da araçlarını alabilmeleri sağlanmaktadır. Bu alanlardan bir tanesi de Atatürk havalimanı araba kiralama merkezidir.

Arabanızı kiraladıktan sonra size tam manası ile %100 kaskolu ve bütün şekilde bakımdan geçmiş olan araçların teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Araç kalitesi ile alakalı olarak ya da web sisteminin işleyişi bakımından aklınıza takılan bir konu olursa bunu 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri sistemine danışabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine telefon üzerinden ya da online bir şekilde erişebilirsiniz. Ana sayfanın hemen sağ alt köşesinde bulunan Bizimle Sohbet Edin başlığını tıklayarak müşteri hizmetleri sistemine erişim sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra 444 43 15 numarası da size destek verebilecek sistemlerden bir tanesidir.

Lüks Araba Modelleri Tek Tık ile Karşınızda

Atatürk havalimanı araba kiralama merkezinizi seçtikten sonra kiralama işlemlerinizi tamamlamak için araç tipinizi ve hangi süreçler içerisinde aracın size kalmasını istediğinizi online sistem işaretlemeniz gerekmektedir. Lüks modellere göz atan kişilerin en çok tercih ettikleri modellerden bazıları şu şekildedir;

  • Mercedes CLA 180
  • BMW 5.20
  • Mercedes C 180

Seçmiş olduğunuz zaman aralığına uygun bir biçimde araç çeşitliliğinin de farklılaşabildiğini bilmelisiniz. Müşteri hizmetleri sistemine bağlanarak bu sistemin nasıl işlediğine dair bilgi alabilirsiniz. Müşteri desteği haftanın her günü kesintisiz olarak işlem verdiği için kiralama ile alakalı olarak bir sorunuzun cevapsız kalma ihtimali de bulunmamaktadır.

Uygun Fiyatlı Modeller ile Bütçenizi Rahatlatın

Lüks araçlar kadar talep gören bir diğer kategori de uygun fiyatlı ve daha ziyade aile tipi olan araçlardır. Her bütçeye hitap eden bir kategori hazırlanmasına özen gösterildiği için kişilerin Elitcar Rental sistemini kullanırken maddi olanaklar bakımında bir sıkıntı çekmeyecekleri eklenmelidir. Uygun fiyatlı kategorisine ilgi gösteren kişilerin en çok göz attıkları modeller;

  • Renault symbol
  • Fiat linea
  • Renault clio
  • Peugeot 301
  • Renault Clio SW
  • Citroen C Elysee
  • Fiat Egea

Atatürk havalimanı araba kiralama merkezi olarak seçilirse bu modellerin her biri ayağınıza kadar getirilecektir. Kiralama işlemleri hakkında online olarak işlem gerçekleştirmek isterseniz https://elitcarrental.com adresini kullanırken direkt olarak ofise gelmek isterseniz de takip etmeniz gereken adres; Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Sümbül Sokak No.10 Starport Residence şeklindedir. Ofis İstanbul’un Pendik semtinde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top