skip to Main Content

Plaza Cubes’te En Prestijli Lokasyonlarda Sanal Ofis ve Hazır Ofis!

Hazır Ofis ve Sanal Ofis kullanımında prestijli 11 lokasyonumuz, 20000 m² toplam alanımız ile  3000 müşterimiz için aynı özen ve ilk günkü heyecanımızla çalışıyoruz. Prestijli plazalarda, günümüzün kurumsal ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, hazır ofis, sanal ofis ve toplantı hizmetleri sunuyoruz. 14 yıllık deneyimimizle günümüzün dijital gerekliklerine kolayca uyum sağlayan çözümler üretiyoruz. Rahat ve modern ortamda çalışmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis, işiniz için sabit bir adres verebileceğiniz, kargolarınızın karşılandığı ve müşterileri toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ancak çalışma alanınızın (masa, koltuk vb.) olmadığı bir ofis çözümüdür. Sanal ofis İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası, Sanal ofis Ankara, Sanal Ofis İzmir olarak hizmet vermekteyiz.

Plaza Cubes’te Sanal Ofis Avantajları

Sanal ofis çözümümüz ile firmanızın telefonlarını firmanızın ismi ile cevaplıyoruz. Kargo ve yasal tebligatlarını sizin adınıza teslim alıp sizlere bildiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda ofis ve toplantı odası kullanımı sağlıyoruz. Gün boyu keyifli loungelarımızda kahve ve çay ikramlarımızla sınırsız bir çalışma alanı sağlıyoruz. Sizin gelmenize gerek kalmadan biz ‘sanal ofisinizi’ ayağınıza getiriyoruz. Siz de firmanızı İstanbul’un ve Ankara’nın en prestijli lokasyonlarında kurabilir ve arkanıza yaslanıp hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hazır Ofis Nedir? 

Hazır Ofis, isminden de anlaşıldığı gibi tüm ofis mobilyalarının hazır olduğu, yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısınma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetildiği ofislerdir. Plaza-Cubes Ofisleri, Hazır Ofis Ankara ve Hazır Ofis İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası olmak üzere 6 farklı merkezi lokasyonda, rahatınız için her ihtiyacınız düşünülerek tasarlanmıştır. Ayrıca, hazır ofis sektöründe dünyanın en büyük ağı ABCN üyeliğimiz sayesinde, 34 ülkede 800 farklı lokasyonda da ofis kullanım hizmetlerimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Plaza Cubes’te Hazır Ofis Avantajları 

Genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu paketler sayesinde, yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Toplantı Odası Kiralama 

Toplantı Odası Kiralama, Türkiye’de 11 lokasyona kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde yer almaktadır. Metroya, otobüs duraklarına yürüme mesafesinde olup, size en yakın yerde toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 10-20 kişilik toplantı salonu ve 50 kişilik eğitim-seminer salonlarımız modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiştir. Toplantı salonlarımızı, saatlik, günlük ve aylık olarak kiralayabilir, müşterilerinizi verimli bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Plaza Cubes Ofis Sistemleri 

Plaza Cubes müşterisi olduğunuz andan itibaren, sosyalleşme ve networking için organize ettiğimiz eventlerimize katılabilir ve iş merkezlerinde bulunan keyifli lounge alanlarımızda diğer müşterilerimizle tanışıp güzel dostluklar kurabilirsiniz. Plaza Cubes ofislerinde siz işinize konsantre olurken bizler de size en iyi hizmeti vermeye çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top