skip to Main Content

SEO Hizmetleri Danışmanlığı Neden, Nerden Alınmalı

Neden SEO hizmeti almalıyım? veya çalışması yaptırmalıyım, sorsunun cevabı nerden alamnız gerektiği hakkında fikir verecektir.

Eğer ürün veya hizmet satışı yapan firmanız varsa, şirket kazancını arttırmanın diğer önemli yolu web sitesi sahibi olmanızdır.

Alternatifler fazla olduğundan dolayı günüzmüzde web sitesi kurmak kolay ve maliyeti düşüktür.

Lakin, artık, firmanın web sitesinin bulunması kazancının artacağı anlamına  gelmiyor. Çünkü sizin arama motorları yardımıyla kazanmak isteyen hiç azımsanmayacak kadar fazla kişi ve kurum var.

Bu nedenden dolayı, önde gelen Google, Yandex, Yahoo, Bing  arama motorlarında bilinirliğinizi arttırmalısınız.

Firmanızın  Google’da görünürlüğünü arttırma noktasına Seondex hizmetleri devreye giriyor.

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

Neden seo hizmetleri danılmanlığı almanız gerektiği hakkında çok fazla şey yazmak mümkün ama ana başlıklarda açıklayacak olursak

  1. SEO Hizmetleri Maliyet değil, yatırımdır: Ciddi getirisi sağlayan, önemli yatırımlar arasındadır. Mütevazi rakamlar harcayarak yüksek kazançlar elde edilebilir.
  2. Kaliteli SEO Hizmetleri Satışları Arttırır: Arama motoru optimizasyonu, internet üzerinden yapılan satışları arttırarak şirketin kazancını yükseltir.
  3. Arama-Satın Alma Döngüsünü Etkiler: Maliyetleri düşürerek kurumunuzun satışlarını arttırır, arama satın alma döngüsune ciddi etki yapar. SEO’na yapacağınız yatırımın geri dönüşüm oranı, tahmin ettiğinizden yüksek olabilir.
  4. Fiyatlar Esnektir: Farklı yatırımlar söz konusu olduğunda belirli kapital gereklidir, bu Kurumsal SEO çalışması için geçerli değildir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz tıklayınız.
  5. Aynı anda her yerde olursunuz: Google ilk sayfa 1.Sırada bulunan firma sektördeki pastanın %36.4 , sıradaki 12.5%, 3.sıradaki 9.5% lik kısmını alırlar. İlk sıra her yerde olmak anlamına gelir.
  6. Marka Oluşturur: Arama motoru optimizasyonu marka oluşturmanızı destekler, itibar, güvenilirlik ve otoritesini yönetir.
  7. Danışmanınız en güçlü silahınız: Google SEO danışmanlığı aldığınız firma, dijital ajans hayati önem taşır.

 

Seondex Kurumsal SEO Hizmetleri SİZE NASIL YARDIMCI OLSUN?

Kaliteli SEO hizmetleri , firmanızın kalıcı başarı yakalayarak, kazanç, itibar, otorite ve bilinirlik sağlar. Bunu bildiğimizden dolayı işimizi tutkuyla yapmaktayız, çünkü aynı şey bizim için de geçerli.

Seondex SEO hizmetleri size;

SEO Danışmanlığı

Hedeflerinize ulaşmak, yatırımlarınızdan maksimum derecede verim almak adına, birlikte karşılıklı işbirliği çerçevesinde uygun SEO stratejisi, başarıya ulaştıracak dijital pazarlama yol haritası belirlenir.

Süreç boyunca, gerekli bilgi, destek ve rehberlik sağlanır.

Teknik Denetim

Bulunduğumuz sektörde bilinen yazılım/programları kullanarak, düzenli şekilde sitenin arama motorları örümcekleri tarafından sağlıklı bulunup & taranıp, indekslendiğini denetleriz.

Denetim sürecinde karşılaşılan sorunlar, eksikler, yanlışlar düzeltilerek sitenin görünürlüğü arttırılır.

İçerik Pazarlama

İstisnasız bütün pazarlama kampanyalarında içerik pazarlama stratejik rol oynar ve biz bunun çok iyi farkındayız. Pazarlama kampanyalarının bel kemiği olan içerik pazarlama noktasında, tasarımcılar, yazarlar yardımıyla  bir çok markanın ana akım medya, önde gelen blog  ve sitelerde farklı markaların bilinirliğini yaratıcı tekniklerle arttırmayı başardık.

Sosyal Medya Tanıtımı

Arama motorları algoritmaları, sosyal medya mecralarında yapılan tanıtımlara, paylaşımlara önem verdiği günden itibaren Facebook, Twitter, İnstagram & benzeri sosyal medya mecraları SEO Hizmetleri kapsamına girmiştir.

Biz, sosyal medya kanallarında sizin içeriğinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ilgili kitleye ulaştırmaya yardımcı oluruz.

Anahtar Kelime & Pazar Araştırması

Kaliteli SEO Hizmetleri & stratejileri etkili Anahtar Kelime Araştırması gerekirir. Anahtar kelime & Pazar araştırması uygulanacak stratejinin pusulası gibidir. Bu çalışmanın eksik olduğu stratejinin nereye varacağını tahmin edemezsiniz. Biz, detaylı analiz & araştırma desteği sunarız.

Site İçi Optimizasyon

Algoritmanın önem verdiği kriterler & unsurlar çerçevesinde, sitenin iç mimarisini, yapısını, tasarımını değerlendirir, site içi optimizasyon etkenini maksimuma çıkartırız. Site yapısına göre, bütün sayfaları veya spesifik sayfaları kapsayabilir.

Link İnşası

Link inşası, bulduğumuz online pazarlama’da sık kullanılan terminolojidir. Unutulan veya yeterince değer verilmeyen Link inşası hala Etkili SEO stratejileri açısından önemini korumaktadır. Linkler hala güçlü sinyal araçlarıdır. Biz, Link İnşasını insanların PR & markanız hakkında daha fazla konuşmaları için kullanmaktayız.

SEO PR

Sadece Türkiye’de değil, Dünya çapında yakın ilişkiler & temaslar kurduğumuz yazarlar, gazeteciler, yayıncılar, ajanslar, dijital pazarlama ajanları, blogcular  sürece dahil edilerek markanız için eşsiz PR oluşturabiliriz.

İnfografik & İnteraktif & Video İçerik

Sürece & Marka değerinize ciddi katkı sağlayacak SEO uyumlu İnfografik & İnteraktif & Video İçerikler yardımıyla hedef kitlenin ilgisinin çekilmesi ve markaya karşı güven, itibar oluşturma  oluşturulması noktasına destek.

Analiz & Raporlama

Biz, yaptığımız çalışma sonucu, trafik, geri dönüşüm, kazanç… kısaca performansı, diğer bir tabirle markaya kattığımız değeri raporlamayı çok severiz.

Projeye göre haftalık veya aylık raporlar sunarız.

 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayınız

https://www.seondex.com/iletisim/

Aynı iletişim bilgilerinden HİÇ ÇEKİNMEDEN  sitenizle ilgili başka konu ve sorunlar hakkında yardım isteyebilirsiniz.

Bildiğimiz bir şey ise hemen yardımcı oluruz, hiç karşılaşmadığımız bir sorun ise öğrenir gelir, yardımcı oluruz 🙂

Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top