skip to Main Content

Uzun Dönem Araç Kiralamadan Önce Rentrent ile Tanışın

Filo kiralama hizmeti alan şirketlerin yanı sıra, sektör bireysel olarak Uzun dönem araç kiralama  hizmeti almak isteyen müşterilere doğru yönelmeye başladı. 2015 yılında 42.634 kullanıcıya hizmet veren sektör 2017 yılında 62.847 kullanıcıya ulaşmış durumda.

Tabi kullanıcılar için en önemli nokta hızlı bir şekilde hizmete ulaşabilmek. Bu noktada site site gezmek, iletişime geçmek ve fiyat teklifi beklemek gibi uzun bir süreç var. İşte tam bu noktada rentrent.com.tr devreye giriyor ve sektörün bu açığını kapatmak için müşterilere ücretsiz hizmet sağlıyor.

uzun dönem araç kiralama rentrent

Rentrent filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama hizmeti veren firmalar ile müşterileri buluşturmayı hedefliyor. Bu sayede hizmete hızlı ulaşmanız amaçlanıyor.

Rentrent Ankara lokasyonlu bir firma olduğu için öncelikle, Filo Kiralama Ankara denince akla gelen ilk firmaları iş ortaklığına katarak işe başlamış. 37 Ankara filo ve uzun dönem araç kiralama firması rentrent üzerinden hizmet veremeye hazır durumda.

Tabi Türkiye’nin kalbi İstanbul’da attığı için, iş ortakları arasında 20 filo ve uzun dönem araç kiralama firması bulunuyor.

Bunun yanı sıra Türkiye’nin diğer illerinde de firmaların yer aldığı iş ortaklığı havuzunda şuan 60’ın üzerinde firma bulunmakta. Her geçen gün firma sayısı artarken, hangi ilden talep oluşturursanız oluşturun, size teklif verecek ve kaliteli hizmet almanızı sağlayacak iş ortakları rentrent’e dahil ediliyor.

Rentrent üzerinden kiralamak istediğiniz aracı seçip, kiralama süresi, yıllık km kullanımı, adet, ödeme seçeneği gibi özelleştirilmiş kriterlerinizi belirleyerek talep oluşturabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz talep iş ortaklarının bulunduğu havuza düşüyor ve talebinize karşılık verebilecek iş ortakları fiyat tekliflerini hem rentrent üzerinden hem de mail yolu ile anında size iletiyorlar. Talep oluşturup arkanıza yaslandıktan sonra tek yapmanız gereken, size gelen teklifler arasından sizin için en uygun olanı seçmek.

Kiralama süresi olarak şuan için en az 6 Ay seçilebiliyor. Ekonomik sınıftan, lüks sınıfa kadar her segmentten araba için rahatlıkla kiralama talebi oluşturabilirsiniz. Zaman herkes için değerlidir, öyleyse uzun dönem araç kiralama’nın kısa yolu rentrent.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top