skip to Main Content

✔️ Video İndir

video indir

Beğenilen videoları indirmek ve daha sonra internet bağlantısı olmadan izleyebilmek için kullanıcılara pek çok yöntem sunulur. Video indir işlemi için öncelikle videoların telefona mı yoksa bilgisayara mı indirileceği seçilmelidir. Çünkü her cihaza özel indirme siteleri ve uygulamaları vardır. Bunların hepsi için dikkat edilmesi gereken önemli nokta indirme için kullanılacak olan platformun güvenilir olmasıdır. Aksi takdirde uygulamadan ya da siteden bulaşacak olan virüs cihazı kullanılamaz hale getirebilir.

Ücretsiz Video Nasıl İndirilir?

Ücretsiz video indirmek için genellikle uygulamalar kullanılır. Bu uygulamaları indirmek için herhangi bir ücret ödenmemekte ve daha sonra istenilen zamanda ve sayıda video cihaza kaydedilebilmektedir. Buna özel olarak programlara internet üzerinden kolayca ulaşılabilir. Bunlar video indirmenin yanı sıra kullanıcılara yavaş olan internet bağlantısını atlama, video podcastleri ile müzik kliplerini saklayabilme gibi özellikler de sunmaktadır. İndirilen içeriğin boyutu büyükse indirme işlemi normale göre birkaç saniye daha uzun sürebilir. Bu durum bütün video indirme programları için geçerlidir.

Google’dan Video Nasıl İndirilir?

Google destek hizmetleri kapsamında video indirme işlemleri için Youtube Go kullanılabilir. Bunun için ilk olarak indirilmek istenen video açılır ve video küçük sekmesine tıklanır. Daha sonra videonun kalitesi seçilir ve indirme başlatılır. İndirme tamamlandıktan sonra videonun altında bulunan indirme düğmesi maviye dönecektir. Böylece indirilen içerikler internet bağlantısı olmadan da kullanılabilir hale gelecektir. Eğer indirme sırasında cihazın internet bağlantısında kesilme ya da donma olursa bu durumda indirme duracak ve bağlantı kesintisiz hale geldiğinde tekrar otomatik olarak başlayacaktır. İndirilen bütün videolar uygulamadaki indirilenler sekmesinde yer almaktadır. Ancak bunu görebilmek için önceden Google hesabı kullanılarak oturum açmış olunmalıdır. Cihazdaki dosya yöneticisi ya da galeri kısmından bu içeriklere kolayca ulaşmak mümkündür.

Tanıtım ve Reklam Ajansı: https://medyatics.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top