Sayfalar

Yıllardır Seni Zenginleştirmeye Çalışıyorum. Borçtan Kurtulma Vakti!

borçtan kurtulmaSelam, HızlıAdam takipçisi. Sen konulara hakimsin ama blog sayfamla yeni tanışanlar için çok kısa bir açıklama yapayım. Sonrasında ise zenginliğe giden yolda borçlardan kurtulmanın ve zenginleşmenin yöntemlerini tartışalım.

Bu blog sayfası, kurulduğu günden itibaren okurlarının yaşam kalitesini artırmaya yönelik teknikler  paylaşır. Makalelerin %90’ı tarafımdan hazırlanır ve bir çoğu DENEYİM EDİNDİĞİM konularla ilgilidir. Her ne kadar konular satış-pazarlama ağırlıklı görünse de doğrusu bu değil.

Doğrusu: Paylaştığım konular, kişinin kendini pazarlayabilmesi, kariyer edinmesi, iletişim yeteneğini geliştirmesi, iş fırsatlarını iyi değerlendirebilmesi, ek gelir fırsatlarını keşfetmesi, birikim yapabilmesi, maddi ve manevi yaşam kalitesini artırması üzerinedir. Şimdi de bu yöntemlerden bir yenisi olan “mucizevi şekilde borçtan kurtulma” tekniklerini inceleyeceğiz. Bana güven ve sonuna kadar oku!

Örnek olarak yine kendimi kullanacağım çünkü az önce de söylediğim gibi yazdıklarımın çoğu DENEYİM EDİNDİĞİM konularla ilgilidir. Her insan gibi ben de gelir potansiyelimi yükseltmek ve yaşam kalitemi artırmak istiyordum. Yine istiyorum. Şuan “zengin” kelimesinin karşılığını verebilecek kadar varlığa sahip olmasam da son 2 yılda aylık gelirimi 3’e katlamış biri olarak “eskiye nazaran zenginim” diyebilirim. Eskiye nazaran zengin olmak da bir tür zenginleşme değil midir? Bunu, borçlarımdan kurtulmak için edindiğim prensiplere borçluyum. Hem dağ gibi borçlarımdan kurtulmuş oldum, hem de gelir potansiyelimi artırdım.

Zenginleşme: Mevcut varlıkta ölçümlenebilir bir şekilde artış sağlamaktır.

Yukarıdaki tanıma göre 500 TL kazancı olan birisi de zenginleşebilir değil mi? Şimdi tek amacım senin varlıklarını artırmak. İster 500 TL ister 50.000 TL gelirin olsun, hiç fark etmez! Şimdi bunu senin nasıl başaracağını açıklıyorum:

Yıllardır yaptığın borçları buradaki tek bir sayfa yazı ile yok edemem ama borçlarından nasıl kurtulabileceğini anlatan 2 madde paylaşıyorum. LÜTFEN, en azından birinci maddeyi uygulamadan YORUM YAPMA!

 1. Küçük Bütçelerle Büyük Birikimler Yapmak başlıklı yazımı okumanı tavsiye ederim.

 2. “Borçtan Kurtul Allah Aşkına” isimli kitabı temin edip okumanı tavsiye ederim. (Bu kitapta benim uyguladığım birikim yöntemleriyle birlikte çok daha fazla birikim yöntemi ve ek gelir yöntemleri paylaşılmış)

 

Peki, nasıl oluyor da kendimden bu kadar emin konuşuyorum? Buyur:

Yaşam Kaliteni Artırma ve Borçlardan Kurtulma Vaktin Geldi!

24 Temmuz 2015 tarihinde paylaştığım “Küçük Bütçelerle Büyük Birikimler Yapmak” başlıklı makalede dar gelirli insanların nasıl birikim yapabileceğini ve yaşam standartlarını nasıl yükselteceğini anlatırken bir yandan da anlattıklarımın uygulayıcısı olmuştum. Anlattığım yöntemleri uygularken %100 faydasını gördüm. Merak etmeyin, bu tek kişilik bir deney değil!

Şöyle ki:

1 Aralık 2016 Tarihinde (Şuan okuduğunuz makaleyi yazmadan 3 gün önce) bana bir kitap hediye edildi.

Kitabın Adı: Borçtan Kurtul Allah Aşkına!
Kitabın Yazarı: Ayhan Özden

Bu kitap bana hediye edilmeden önce kitabın yazarı Ayhan Özden’in facebook paylaşımları dikkatimi çekmişti. Zaten kendi kendime uyguladığım ve sonuçlarından son derece memnun kaldığım borçtan kurtulma yöntemlerim vardı ama bu kitaptan yeni teknikler öğrenebilir miyim diye düşündüm. Okuduklarım karşısında ilk kez şapkadan tavşan çıktığını gören çocuk gibi ağzım açık kaldı.

Kitabı okuduğumda, benim kendi kendime bulduğum tekniklerin aslında dünyadaki insanların %3’ü tarafından bilinçli uygulanan teknikler olduğunu öğrendim. Bu tekniklerin gizlendiğini ve en az paylaşılan bilgiler arasında yer aldığını da öğrenmiş oldum. Tabi ki bu kitapta benim yazmış olduğum 1 sayfalık yazıdan çok daha fazlası var. Dolayısıyla çok önemli yeni bilgiler de edindim.

Daha da önemlisi: Ayhan Özden, yazdığı her yöntemi bilimsel araştırmalar ile desteklemiş, ispat etmiş ve bizzat uygulayıcısı olmuş.

Borçtan Kurtul Allah AşkınaBorçtan Kurtul Allah Aşkına! İsimli kitapta, pasif gelir yöntemlerinden, çeşitli birikim yöntemlerine kadar seni zenginleştirebilecek onlarca yöntem var. Borçlu olduğun halde nasıl birikim yapabileceğini ve bunun hiç de zor olmadığını anlatıyor. Ben de onaylıyorum! Sen de okuyup uygularsan hiç şüphesiz sen de onaylayacaksın.

Bu kitap, sadece maddi zenginliği değil; manevi zenginliği de anlatıyor. Üstelik hangi dine mensup olursan ol kitaptaki yöntemler manevi yönden seni refaha kavuşturabilecek şekilde yazıldı. Kısacası yazar mutlu olmanı istiyor 🙂

UNUTMAYIN: İşe yaradığı kanıtlanmış birçok bilimsel telkin yöntemi zaten din kitaplarında yer alır. Daha fazla anlatıp konuyu reklam filmine çevirmek istemiyorum.

Zengin olmak… Hmm…

Zengin olmak için önce BORÇLARINDAN KURTUL! Zenginsen eğer “MUTLU ZENGİN” olmak için BORÇLARINDAN KURTUL…

Bu bir reklam veya sponsorlu tanıtım yazısı değil. Her zaman ki gibi okurlarıma fayda sağlamayı amaç edinerek tamamen kendi isteğimle yaptığım bir çalışmadır. Ben bu kitabı okudum, beğendim ve seni de faydalandırabilmek için yazarıyla irtibata geçtim. Yazar Ayhan bey de elinden gelen desteği sağladı. Bana, takipçilerimle paylaşmam için fazladan 3 adet kitap gönderdi.

Kitabı hangi mağazadan, ne şekilde temin edeceğinizi dahi paylaşmıyorum. Google’da aradığınızda bir sürü mağaza ile karşılaşmanız olası.

Gel gelelim elimdeki 3 adet kitabı kimlere hediye edeceğim konusuna.

Ayhan Özden, Borçtan Kurtul Allah Aşkına

Bu makaleyi sosyal medya hesaplarından herhangi birinde paylaştıktan sonra paylaşım URL’sini aşağıdaki yorum alanında bildiren kişilerden 3 nasipli arkadaşa göndereceğim. Paylaşım URL’si ile birlikte makalem hakkında yorumlarını veya sorularını da yazabilirsin.

Yorumları bekliyorum.

Son tarih 09.12.2016

Süre dolduktan sonra yorum panelini aşağı yukarı scroll ederken 3 yaşındaki oğlumun ekrana dokunmasını isteyeceğim. 3 kez dokunacak ve dokunduğu alanda kimlerin yorumu varsa kitapları o kişilere göndereceğim. Lütfen hediyeden faydalanamayan arkadaşlar bana kızmasın. Kitabın ücreti de gayet makul zaten. Hediyelerden faydalanamayan arkadaşların kitabı satın almalarını öneririm.

NOT 1: Bu kitapta onaylamadığım 2 yöntem var. Bunlardan birincisi 99 pasif gelir yöntemi arasında network marketing yöntemine de yer verilmiş olması. İkincisi ise vadeli mevduat hesabı konusu. Vadeli mevduat hesabını da inançlarım gereği onaylamıyorum. Geri kalan 97 yöntemin altına imzamı atarım. Okuyun ve borçlarınızdan kurtulun; zenginleşmeye başlayın!

Bünyamin Kapıcıoğlu

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️


BURADA YORUMUN DEĞERLİ
Binlerce HızlıAdam Takipçisi Yorumunu Merak Ediyor

, , , ,

62 Yorum = Yıllardır Seni Zenginleştirmeye Çalışıyorum. Borçtan Kurtulma Vakti!

 1. Ahmet 4 Aralık 2016 at 10:57 #

  Bünyamin kardeşim kalemine sağlık her zamankinden çok tasarrufa ihtiyacımız olduğu bir dönemde güzel oldu bu yazı. Gelir ne kadar çok olursa olsun iktisatlı olmadıktan sonra maddi ve manevi zenginliğe erişilmiyor
  paylaştım linkleri aşağıda nasipse bizde okuruz kitapları

  https://twitter.com/notdefterinet/status/805327126257876992

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=174932696307447&id=100013721522966

  • Hızlı Adam 4 Aralık 2016 at 13:07 #

   Konuya çok doğru bir yorum getirmişsiniz. İktisat yapmadan kaynağın(gelirin) büyüklüğü de anlamsız kalıyor. Sadece borçtan kurtulmak için değil; borçsuz yaşama sanatını öğrenmek, maddi manevi refaha refaha kavuşmak için artık gözlerimizi açmalıyız.

   Yorum için teşekkür ederim

  • Tarık 20 Temmuz 2018 at 15:07 #

   Bi haber sitesinde okumuştum aynen paylaşıyorum Türkiye’de ise dolandırıcılar akla hayale gelmeyen yöntemler geliştiriyor işte 10 en şeytani yönetem 1) Senetteki imza benim değil diyip itiraz etmek garanti davası 5 sene sürer 2)İmza sizin çıkarsa Kapıma kargo vs geldi ben borçlanmak için imza atmadım diye menfi tespit davası açın en az 4 yılda o sürer 3) Alacaklıyı tanımıyorum diye ifade verin 4) Üzerinizdeki taşınmaz mallarınızı başkalarına satın 5) Senete imza atarken kendi imzanızı değil başka bir imza atın 6) Her tebligata itiraz edin 7)Her itiraz süresini son gününe kadar bekletip gelen tebligatları almayın 8) Devamlı adres değiştirin 9)Alacaklıyı devamlı savcılıga şikayet edin beni tehdit ve ediyo diye 10) Bütün bunlardan sonra alacaklı artık alacağından vaz geçecektir.
   İşte Avrupa ile Türkiye farkı

 2. uğur 4 Aralık 2016 at 11:01 #

  Reklam yazısı olmadığını vurgulamanza rağmen,yazınız bir reklam yazısının ötesine geçememiş…beklentilerimi boşa çıkardı diyebilirim.Belki bu yazınızı telkin ve baskıcı bir şekilde okuttunuz ama,diğer yazılarınızın ipini çekmiş oldunuz..

  • Hızlı Adam 4 Aralık 2016 at 13:03 #

   Merhaba Uğur bey,

   Böyle bir makale yayınlamam için yazar veya yayıncı tarafından kesinlikle teklif almadım. Kitabı kendim keşfettim ve okurlarımın da en az benim kadar ilgileneceğini düşündüm. Yazar ile görüştüm kitabını okudum ve bu kitabı tavsiye etme gereği duyuyorum. Kitaptan bahsettiğim için istesem de; istemesem de teknik olarak bu bir reklam oluyor. Yani hiç kitaptan bahsetmeden kitabı okumanızı nasıl önerebilirdim?

   Ayrıca, kitapta yazan tekniklerden bir kısmını önceden uyguladığımı ve bunların ne olduğunu da belirttim (Küçük Bütçelerle Büyük Birikimler Yapmak başlıklı yazıda mevcut)

   Sizin beklentiniz neydi?

 3. Timur Demir 4 Aralık 2016 at 13:39 #

  Merhaba Bünyamin,

  Başlığı görünce, böyle bir an yazında birkaç yöntemden de bahsettiğini düşündüm fakat, pek te öyle olmadı. Kendi deneyimlerini, bizzat uyguladığın yöntemleri de ayrı bir yazıda aktarırsan bence tüm takipçilerine daha da faydalı olacağını düşünüyorum.

  Çekilişe katılmayacağım ancak aktardığın bilgiler doğrultusunda alınabilir diye düşünüyorum. O yüzden satın alıp ve okuyup kitap ile ilgili yorumlarımı buradan tekrar belirteceğim.

  • Hızlı Adam 4 Aralık 2016 at 14:32 #

   Merhaba Timur,

   Kendi uyguladığım yöntemlerin bir kısmını paylaştım aslında. 24 Temmuz 2015 yılında paylaştığım yazıdaki yöntemlerin bu kitapta yer aldığını görmek beni çok şaşırttı diye belirtmiştim ama ziyaretçilerin gözünden kaçıyor. Benim hatam, o kısmı doğru ifade edemedim. Kitapta yazan yöntemlerin bir kısmını şu makalemle %99 aynı > Küçük Bütçelerle Büyük Birikimler Yapmak

 4. Seyfettin 4 Aralık 2016 at 13:41 #

  Merak ettim kitabı, ben de şansını deneyeyim.
  https://twitter.com/SEKENOWP/status/805375887936016384

  • Hızlı Adam 4 Aralık 2016 at 14:36 #

   İlgi alakan için teşekkür ederim Seyfettin. Nasipse İnşallah diyelim.

 5. Muhasebe Postası 4 Aralık 2016 at 22:49 #

  Yazını okumadan facebook ta ki paylaşımını görünce sana olan güveni den dolayı kitabı dün akşam internetten sipariş verdim sanırım yarın elimde olacak okuduktan sonra yeniden görüşlerimi yazarım şimdiden teşekkür ederim.

  • Hızlı Adam 4 Aralık 2016 at 23:12 #

   Güveninizin boşa çıkmayacağını düşünüyorum. Zaten, kitap önereyim derken kimsenin güvenini kaybetmek istemem. Okuduktan sonra yorumlarınızı paylaşırsanız diğer okuyucular için de yol gösterici olur.

   İlgi alakanız için çok teşekkür ederim

 6. elif 5 Aralık 2016 at 08:35 #

  İyi hoş da bomboş bir yazı bu. Okuduk, elimize ne geçti şimdi? Bir kitap var, çok beğenmişsin. Eeee?? Bize faydası ne oldu? Diğer yazıyı okumak da hiç mi hiç içimden gelmedi doğrusu. Reklam al alma önemli değil ama bir beklenti yaratıp da boş çıkması hoş değil.

  • Hızlı Adam 5 Aralık 2016 at 13:22 #

   Merhaba Elif hanım,

   Yazıdaki vaatler kitabın işe yaradığının bizzat test edicisi olmamdan kaynaklı ve kitapta yer alan yöntemlerden hangilerini uygulayarak başardığımı anlatan diğer yazıma da link verdim. Bazılarının gözünden kaçmış ama siz diğer yazıma giden bağlantıyı görmüşsünüz. Keşke diğer yazımı da okuyup tablonun tamamını değerlendirseydiniz :/

   Yorum için teşekkür ederim

 7. Profesyonel Blogger 5 Aralık 2016 at 10:26 #

  İçeriğin başlığını okuyunca borçlarımdannasıl kurtulacağımıza dair bir kaç yöntem paylaştığını sandım ama içeriği okuyunca bir kitap tanıtımı olduğunu gördüm.
  Defalarca bunun bir tanıtım yazısı olmadığını vurulaman daha çok tanıtım yazısı gibi okunmasını sağladı.

  Direkt çekiliş başlıklı bir yazı ile kitap hakkındaki görüşlerini aktarsan daha etkili olabilirdi diye düşünüyorum.

  Nacizane kaanatim böyledir. Kesinlikle sana yazı konusunda ahkam kesme niyetinde değilim ama her ne kadar bende bir blog yazarı olsam da sonuçta senin ve blogunun müdavim okuyucularındanım 🙂

  Emeğine sağlık.

  • Hızlı Adam 5 Aralık 2016 at 13:19 #

   Merhaba Vural,

   Aslında birkaç yöntem paylaştığım diğer yazıma link verdim ve iki yazının birlikte okunmasının daha faydalı olacağını belirttim ama nedense herkesin gözünden kaçtı. Sanırım bir yerlerde hata yaptım. Kitapta yazan yöntemlerin bir kısmını şu makalemle %99 aynı > Küçük Bütçelerle Büyük Birikimler Yapmak okuyabilirsiniz.

 8. Murat YAZICI 5 Aralık 2016 at 13:48 #

  Bende şansımı denemek istiyorum. Bu arada bende acemi bloggerım ziyaretinizi beklerim 🙂

  https://twitter.com/yazici_murat/status/805740340045082626

  • Hızlı Adam 5 Aralık 2016 at 14:48 #

   Merhaba Murat bey,

   Bloğunuz gayet hoş görünüyor. Katılım ve paylaşım için teşekkür ederim.

 9. ahmet72 6 Aralık 2016 at 22:45 #

  Armut piş ağzıma düş.Var mı öyle ya.Sihirli değnek mi arıyoruz bir şeylerin düzelmesi için. İlaçları içmeden iyileşebiliyor muyuz? Çaba sarfetmek şart.herkese saygılar.başarılar.

  • Hızlı Adam 7 Aralık 2016 at 08:32 #

   Merhaba @ahmet72,

   Peki çaba sarfetmemizi engelleyen ne? Motivasyon eksikliği olabilir mi? Ya da düşünmeyi reddetmek? veya problemin çözümünü ertelemek olabilir mi? Ayrıca, problem demek: Birden fazla çözüm yolu olan güçlük demektir. Kısa yol, uzun yol, basit yol, zor yol seçeneklerini değerlendirmek gerekir. Tabiki kimse pişmiş armutu ağzınıza koymaz. En azından zahmet edip okumak lazım.

   Yani yorumunuzu destekliyorum. Size katılıyorum.

 10. ali 7 Aralık 2016 at 22:10 #

  pdf olarak kitabı satın almamız mümkün mü?

  • Hızlı Adam 7 Aralık 2016 at 23:30 #

   Bu konuda bilgim yok ama öğrenirim. Bilgi veririm

 11. selçuk uçar 9 Aralık 2016 at 10:12 #

  İlgilimi çekti kitabı alıp okuyacağım,

  • Hızlı Adam 9 Aralık 2016 at 15:29 #

   Deneyiminizi paylaşıp diğer ilgililerin de karar vermesinde yardımcı olursanız çok memnun oluruz. İlginize teşekkürler

 12. Fatma 9 Aralık 2016 at 12:30 #

  Bu kitabı gerçekten merak ediyorum. çekiliş bitmediyse bende katılayım 🙂

  https://www.facebook.com/fatma.bayram.9

  • Hızlı Adam 9 Aralık 2016 at 15:27 #

   Merhaba Fatma hanım, Bugüm 24:00’a kadar yapılan tüm yorumlar dahildir. Katılım için teşekkür ederim ancak bağlantı adresini paylaşmamıssınız. Profil adresinizi paylaşmıssınız ve paylaşımlarınız gizli. Göremiyoruz. İçeriği herkese açık paylaşıp, URL’sini yorum olarak gönderebilir misiniz?

 13. fatma 9 Aralık 2016 at 19:11 #

  Kusura bakmayın lütfen
  https://www.facebook.com/fatma.bayram.9/posts/10209530642495664?pnref=story

 14. fatma 10 Aralık 2016 at 18:38 #

  Merhaba çekiliş yapıldı mı acaba?

  • Hızlı Adam 10 Aralık 2016 at 23:50 #

   Merhaba Fatma hanım. Çekiliş yapıldı. Kazananları 3 yaşındaki oğlum belirledi. Siz de onlardan birisiniz 🙂

   Mail adreslerinizden irtibata geçeceğim.

   Teşekkürler

 15. Çağrı Merkezi 10 Aralık 2016 at 23:52 #

  Evet çok güzel yazılar, en uzun yolculuklarda ilk adımla başlar, tasarrufta böyle…

 16. Hızlı Adam 11 Aralık 2016 at 00:03 #

  Herkese merhaba,

  Katılan katılmayan, eleştiren, eleştirmeyen, okuyan okumayan; bir şekilde iletişime geçen herkese teşekkür ederim. Kitapların sahipleri belli oldu.

  @Ahmet
  @Seyfettin
  @Fatma

 17. Hüseyin Bey 12 Aralık 2016 at 09:40 #

  Merhaba hızlı adam.Seni uzun zmandır takip ediyorum ve takip ettikçe de blogdan para kazanma aşkım artıyor.İsmime tıklayarak bloguma bakabilirsin.Bakıp eleştirmeni ,senin gözünden sitemin hatalarını çok merak ediyorum.

  sevgilerle

 18. Ceyhun 16 Aralık 2016 at 20:16 #

  Zenginliğin temel koşulları tasarruf,birikim ve yatırım bana göre. Günümüzde bunları kombine etmek oldukça zor.

 19. Özlem 20 Aralık 2016 at 11:03 #

  Merabalarrrr 😃Bende sizin sayenizde blog açanlardanım.Tabir-i caizse gaza geldim 😃 Ama nerde yanlış yaptığımı anlamadan okunma sayfam sıfırlara indi.Kimsenin okumaması kadar moral bozan birşey yokmuş.Ergenlerin ağzıyla dipteyim sondayım resmen 😃Lütfen sizden rica ediyorum.Bir göz atın da nerde hata yaptığımı söyleyin.Biliyorum çok yoğunsunuz ama minnet duyacağımı özellikle belirtiyorum ve bekleme moduna geçiyorum 😃
  http://esilammm.blogspot.com/

  • Hızlı Adam 20 Aralık 2016 at 18:48 #

   Merhaba, ayarlarınızda yetişkinlere yönelik içerik yayınladığınızı belirtmişsiniz. Bunun anlamı +18 (şiddet, korku, cinsellik vs). Yani yanlış bir ayar yapmış olmalısınız. Blog sayfanızı ziyaret etmek istediğimde şöyle bir uyarı aldım:

   İçerik Uyarısı

   Görüntülemek üzere olduğunuz blog yalnızca yetişkinler için uygun olan içerik içeriyor olabilir. Genel olarak, Google herhangi bir blogu incelemez ve onaylamaz. İçerik politikalarımızla ilgili daha fazla bilgi edinmek için, Blogger Hizmet Şartları’nı ziyaret edin.

 20. Özlem 20 Aralık 2016 at 19:12 #

  Töbe töbe Yanlışlık olmuştur kesinlikle.Teknoloji özürlüyümdür biraz.insallah düzeltebilirm bakayim.

 21. Özlem 20 Aralık 2016 at 19:20 #

  Ayarladım inşallah.Başka sorun varmı acaba ?

 22. Ozan ozanoğlu 20 Aralık 2016 at 20:46 #

  Tekniklerden Bi tanesi hemen bi blog oluştur ve sayfanda kitabı tanıt her sarılan veya tıklanan sayfadan Google’dan para kazan zavallı kitap belkide hiç olunmayacak

  • Hızlı Adam 21 Aralık 2016 at 11:16 #

   “Zavallı kitap belki de hiç okunmayacak” yorumunu bu kitap için yaptıysanız araştırmanızı öneririm.

   Borçtan Kurtul isimli kitap Amazon’da EN ÇOK SATANLAR listesinde

 23. Özlem 21 Aralık 2016 at 08:28 #

  Özür dilerim rahatsız ediyorum ama tekrar bir göz atabilirmisiniz herhangi bir sorun varmi

  • Hızlı Adam 21 Aralık 2016 at 11:17 #

   Evet, şuan problem gözükmüyor. Bu arada bloğunuz çok yeni. Yaklaşık 5-6 ay boyunca sağlam ziyaretçi beklemeden, neredeyse kendi yazdıklarınızı kendiniz okuyarak, sabırla yazmaya devam etmenizi öneririm. Bu biraz zaman alıyor çünkü

 24. Özlem 21 Aralık 2016 at 11:35 #

  Tamam çok teşekkür ederim.Bu arada bloğunuz da gerçekten kendini okutabilen bir potansiyel mevcut.Devamını diliyorum.iyi günler

 25. Kıymet 21 Aralık 2016 at 17:00 #

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10209973475987398&id=1050173171
  Merhabalar,
  Bu kitaba bir türlü kavuşmadım umarim sizin vasıtanızla kısmet olur.

 26. TC Aynur Adahan 23 Aralık 2016 at 17:06 #

  Şuan dikkatimi çekti ve gerçekten ben de kendi adıma güzel tasarruflar yapabilen bir aileye sahinim yine de okumakta fayda var😊Emek olmadan yemek olmuyor maalesef okumadan da birşey anlamak mümkün olmuyor mutlaka kitabı edinmeye çalışacağım teşekkürler 😊
  Sadece takıldığım nokta Network işini neden uygun bulmuyorsunuz eğer dürüst bir şirket ve doğru ürünlerle küçük bir yatırımla büyük gelirler elde edilebilir ben şuan böyle bir iş yapıyorum ve çocuğumun okul masrafını çıkarıyorum .
  Benim gibi bu yoldan harçlığını çıkaran ve b planı halinde yapan çok kişi var evlerine ekmek götürüyorlar … Tabiki dediğim gibi dürüst ve sağlam bir şirket olmalı ve insanları zorlayıp yüksek miktarlarda stok yapmaya zorlanmamalı.
  Kimyager olarak kazanamadığım hakkım olan parayı 100 TL lik kişisel ihtiyacımı alarak tesadüfen başladığım LR şirketinden kazanıyorum üstelik hiç satış yapmayarak temel ihtiyaçlarımı kullanarak
  Kolay gelsin

 27. Mustafa 25 Aralık 2016 at 11:46 #

  Emeğinize sağlık teşekkürler. Yorumları dahi okuyan birisi olarak size şunu söyleyeyim, kimseyi memnun edemezsiniz. Hayatta %100 hiçbirşey yok çünkü, katılan veya katılmayan %1 lik kısım mutlaka olacaktır. Bende yazınızı kısa buldum 🙂 , okutuyorsunuz yani maşallah. Bu konu ile ilgili bir yazı daha bekliyorum sizden .

  • Hızlı Adam 26 Aralık 2016 at 22:09 #

   Haklısınız Mustafa bey, yıllardır hizmet sektöründe çalışmış biri olarak bunu en iyi ben bilmeliydim aslında. Hatırlatmanız yerinde oldu. Teşekkür ederim

 28. Gökmen Hasay 28 Aralık 2016 at 15:10 #

  Ah bir zengin olsam la la la la la la la la !
  Bünyamin eline sağlık, yine güzel bir yazı olmuş.
  Çekilişe geç kaldım; ama ben yine de url’mi paylaşıverim şuracıkta.

  https://gokmenhasay.blogspot.com.tr

 29. Selin 3 Ocak 2017 at 11:54 #

  Çok güzel ve ilham verici bir yazı. Hayat değiştirme ve tüketimi azaltmakla ilgilenen biri olarak kitap da çok ilgimi çekti.

  Para biriktirmek sadece borçtan kurtulmak ya da zengin olmak için değil, para ile ilgili endişelerin azalması ve hayatınla ilgili aldığın kararlarda daha özgür olabilmen için de çok önemli.

  Bu nedenle biz sitemizde bu tip paylaşımları çok önemsiyoruz ve bu kitabı edinip en kısa sürede kendi penceremizden yorumlamaya çalışacağız.

  • Hızlı Adam 16 Ocak 2017 at 20:26 #

   Yazıda bitiş tarihini belirtmiştim ama gözünüzden kaçmış sanırım. Çekiliş bitti Hatice hanım. Sahipleri kitaplarına kavuştu

 30. Ali Mutlu 22 Şubat 2017 at 12:34 #

  Sitenin adından da anlaşıldığı gibi hızlı adam her konuda tecrübesini konuşturup hızlıca bilgilendiren ve rehber yazıları ile yol haritası çizdiren ilham aldığım tek sitedir. Hızlı adam, bu yazınızda bir çok şeyi öğrendim teşekkürler bu arada kitapları arkadaşlarıma da önereceğim.

  • Hızlı Adam 22 Şubat 2017 at 16:15 #

   Motive edivi yorumunuz için ne kadar teşekkür etsem azdır. Daha sık görüşmek dileğiyle 🙂 İyi bloglar

 31. Tarih Kovanı 10 Ekim 2017 at 14:42 #

  Merhabalar Hocam.
  Bende sizin sayenizde blog açanlardanım.
  Tabir-i caizse gaza geldim.
  Okuyucu kitlem günden güne artsa da aklıma tema konusu sürekli takılmakta acaba temanın hızı iyi mi hocam yani indexlenmesi vs.
  Hocam rica ediyorum.Bir göz atın da hatalı isem düzelteyim.Biliyorum çok yoğunsunuz ama minnet duyacağımı özellikle belirtiyorum ve beklemeye geçiyorum..

  • Hızlı Adam 12 Ekim 2017 at 08:54 #

   Merhaba,

   Teman hem tasarım, hem de hız olarak oldukça ideal görünüyor. Blog siteni beğendim. İyi bloglar…

 32. kerem 22 Şubat 2018 at 09:14 #

  borctan kurtulmak için para kazanmak lazım turkıye sartlarında bu kadar masraf varken zorr

 33. aslı 18 Temmuz 2018 at 09:49 #

  borctan kurtulma vakti hiç bir zaman gelmeyecek bir zaman dilimi bence o bitiyor bu başlıyor yani hiç bir zaman sıfıra sıfır bir hayatım olacagına inanmıyorum

 34. Felix 14 Eylül 2018 at 00:13 #

  1. Maddede paylaştığınız linkteki içeriğinizi okudum. Aslında o ve bu makale birleşmiş olsa hem güzel tavsiyeler hem de derde deva bir kitap tavsiyesi aynı anda bekliyor olabilirdi okuyucuyu ve içerik daha zengin hale gelirdi diye düşünmeden edemedim. Borç olmasa da birikim konusunda sıkıntı çekiyorum, linkteki makale tabii ki bu konuya da hitap ediyor. Başlığı o kadar etkileyici seçmişsiniz ki ister istemez daha fazlasını bekledim makalede de. Sevgiler.

 35. nehir 14 Ekim 2018 at 01:18 #

  kitabı nasıl temin edebilirim hocam.

  • Hızlı Adam 16 Ekim 2018 at 15:57 #

   İnanın bilmiyorum. Kitapçılarda satılıyordu. Search etseniz bulunur herhalde ya 🤔

Bir cevap yazın


Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum.